Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija turpina rubriku “Sāc trenēties riteņbraukšanā!” Aicinām iepazīties ar Rīgas Riteņbraukšanas skolas/ Purvciems šosejas riteņbraukšanas nodaļu. Šajā gadā trenera Jāņa Krišlauka audzēkņi guva lieliskus panākumus Latvijas un starptautiskā līmeņa sacensībās. Reizē, trenera vadībā sevi apliecināt un iemīlēt riteņbraukšanu bija labas iespējas arī velosporta iesācējiem. 

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rubrikas “Sāc treniņus riteņbraukšanā!” devītajā apskatā piedāvā iepazīties ar Murjāņu sporta ģimnāzijas riteņbraukšanas nodaļu, kas pulcē talantīgākos un spēcīgākos jaunos riteņbraucējus no visas Latvijas.

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rubrikas “Sāc treniņus riteņbraukšanā!” septītajā apskatā piedāvā iepazīties ar Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas/ Velolifestyle šosejas un MTB riteņbraukšanas nodaļu. Treneris Agnis Apse aicina pievienoties zēnus un meitenes, kuri dzimuši līdz 2002. gadam. 

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rubrikas “Sāc treniņus riteņbraukšanā!” sestajā apskatā piedāvā iepazīties ar Rīgas Riteņbraukšanas skolas “Alfa” filiāli, kas darbojas Rīgā, Teikas un Juglas apkaimē. Nodaļas trenere Tatjana Aisena aicina uz nodarbībām zēnus un meitenes vecumā no 8 – 14 gadiem. “RRS/ Alfa” sportists Kristofers Rungulis šajā sezonā izcīnīja bronzas godalgu Latvijas junioru čempionātā individuālajā braucienā.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija turpina rubriku “Sāc treniņus riteņbraukšanā”. Ceturtajā apskatā aicinām iepazīties ar “RRS/ Iļģuciems” riteņbraukšanas nodaļu, kas aicina pievienoties jaunus audzēkņus. Treneris Sergejs Tihoņeko lepojas ar savu audzēkņu gūtajiem panākumiem Latvijas un Igaunijas mēroga sacensībās.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija rubrikas “Sāc treniņus riteņbraukšanā!” trešajā apskatā izceļ tradīcijām bagāto Kuldīgas novada sporta skolu, kur savus pirmos soļus riteņbraukšanā spēruši abi mūsu pasaules čempioni – Emīlija Sonka un Romāns Vainšteins. Šobrīd kuldīdznieki īpaši lepojas ar jauno Latvijas elites čempionu Kristu Neilandu. Vienlaikus, sporta skola aicina pievienoties jaunus audzēkņus trenera Mareka Maļinovska treniņgrupām.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija atsāk rubriku “Sāc trenēties riteņbraukšanā!” Otrajā apskatā aicinām iepazīties ar Ķekavas novada sporta skolas riteņbraukšanas nodaļu. Šajā gadā trenera Ulda Puzaka audzēkņi guvuši godalgas Latvijas čempionātos, bet Santa Sanija Jurgena pārstāvēja Latviju Eiropas Jaunatnes olimpiādē. 

Latvijas Riteņbraukšanas federācija un Talsu novada sporta skola aicina bērnus, kā arī jauniešus no Kurzemes uzsākt treniņus šosejas un MTB riteņbraukšanā Talsu novada sporta skolā, kur uz nodarbībām aicina ilggadējais treneris Gunārs Ķiepe.

Riteņbraukšanas klubs „Liepāja” aicina Liepājas un apkārtnes bērnus trenēties riteņbraukšanā trenera Viestura Zuzāna vadībā. Treniņi iesācējiem no 12 gadu vecuma notiek trīs reizes nedēļā. Liepāja ir ar senām un bagātām riteņbraukšanas tradīcijām.

smiltenes- -dLatvijas Riteņbraukšanas federācija, kā arī Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skola aicina bērnus un jauniešus – puišus un meitenes – uzsākt treniņus šosejas un MTB riteņbraukšanā Smiltenē. No šīs skaistās Vidzemes pilsētas nāk Olimpiskais medaļnieks Dainis Ozols, kā arī šī brīža profesionālis Gatis Smukulis.

kkolLatvijas Riteņbraukšanas federācija aicina Zemgales apkārtnes bērnus un jauniešu trenēties šosejas riteņbraukšanā. Treniņus piedāvā Dobeles novada sporta skola.

hhjkjgLatvijas Riteņbraukšanas federācija aizsāk jauno rubriku - treniņu iespējas riteņbraukšanā Rīgā un citos Latvijas reģionos. Kā piemie ar sevi iepazīstina Rīgas Riteņbraukšanas skolas/ Alfa nodaļa, kas darbojās Juglas un Teikas apkaimē.

tele2 velo 0612 8mmNedaudz vairāk par mēnesi atlicis līdz pirmajām Latvijas jaunatnes šosejas riteņbraukšanas sacensībām. Tomēr ikvienam interesentam vēl ir iespēja pieteikties treniņiem riteņbraukšanā. Rīgas un apkārtnes bērniem ir daudz iespējas, kur uzsākt savu riteņbraucēja karjeru. Trenēties 11 – 14 gadus vecos zēnus un meitenes aicina BJC „Daugmale” treneris Anatolijs Belozerovs.