Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija un Talsu novada sporta skola aicina bērnus, kā arī jauniešus no Kurzemes uzsākt treniņus šosejas un MTB riteņbraukšanā Talsu novada sporta skolā, kur uz nodarbībām aicina ilggadējais treneris Gunārs Ķiepe.

Talsu novada sporta skolas riteņbraukšanas nodaļa ir viena no senākajām Latvijā. Laika gaitā sporta skolas audzēkņi guvuši virkni pašmāju un starptautisko panākumu. 2015. gada sezonā Talsu novada sporta skolas braucējs Kristers Ansons kļuva par trīskārtēju Latvijas čempionu šosejas riteņbraukšanā un uzvarēja prestižākajā jaunatnes riteņbraukšanas sacensību seriālā “Baltais Cerību kauss”.

TRENIŅU IEPSĒJAS TALSU NOVADA SPORTA SKOLĀ:

Vecums: Aicināti trenēties puiši un meitenes vecumā no 11 – 16 gadiem.

Treniņi: Nodarbības notiek piecas reizes nedēļā. Ziemas periodā galvenā uzmanība veltīta uz fiziskās sagatavotības treniņiem (skriešana, sporta spēles, vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi, velorullis, braukšana āra treniņos). Sezonas laikā treniņi notiek āra treniņos, braucot pa šosejas un apvidus ceļiem. Treniņu nodarbības, braucot pa koplietošanas ceļiem, tiek pavadītas ar aprīkotu tehnisko automašīnu.

Pieteikšanās: Informācija par treniņiem un pieteikšanās ir iespējama, zvanot pa tālruni 26436132 (trenerim Gunāram Ķiepem), kā arī 63291163 (Talsu novada sporta skola). Adrese – Kareivju iela 14, Talsi.