Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija turpina rubriku “Sāc trenēties riteņbraukšanā!” Aicinām iepazīties ar Rīgas Riteņbraukšanas skolas/ Purvciems šosejas riteņbraukšanas nodaļu. Šajā gadā trenera Jāņa Krišlauka audzēkņi guva lieliskus panākumus Latvijas un starptautiskā līmeņa sacensībās. Reizē, trenera vadībā sevi apliecināt un iemīlēt riteņbraukšanu bija labas iespējas arī velosporta iesācējiem. 

 VECUMA GRUPAS PUIŠIEM UN MEITENĒM, KURU SPORTISTI TIEK AICINĀTI UZ TRENIŅIEM:

2007-2008.G.’’D’’ grupa

2005-2006.G.’’C’’ grupa

2003-2004.G’’B’’ grupa

INFORMĀCIJA PAR TRENIŅIEM:

Treniņu procesu veido klasiskie šosejas riteņbraukšanas treniņi. To papildina arī MTB un “Cyclo – cross” velotreniņi. Būtiskas uzmanība tiek pievērsta sportista fiziskajai sagatavotībai. Uzmanība tiek vērsta uz vieglatlētikas, vingrošanas un svarcelšanas elementu iekļaušanai nodarbībās. Tāpat sportisti aizvada nodarbības peldēšanā, slēpošanā un slidošanā.

Obligātie nosacījumi: Riteņbraukšanas tiesības, ģimenes ārsta atļauja treniņiem un apdrošināšana. 

B grupas riteņbraucējiem treniņi notiek katru dienu, izņemot otrdienas.

‘’C’ grupā 4-5-treniņi nedēļā, atkarībā no sagatavotības.

‘’D’’ grupā 3-4-treniņi nedēļā, atkarībā no sagatvotības.

Iesācējiem treniņu skaits no sākuma ir mazāks, kamēr tiek apgūta pamatprogramma.

TRENIŅBĀZES ATRAŠANĀS VIETA:

Treniņi notiek Rīgas 80. vidusskoāu, kas atrodas Andromēdas gatvē 11 (Purvciems), ieeja no ielas puses - pagalmā.  Jaunajā bāzē ir mūsdienīgas telpas, bet blakus atrodas arī jauns stadions.

KONTAKTINFORMĀCIJA:

Tālrunis:29589405.

E-pasts:punas@inbox.lv

TRENERIS VELOBĀZĒ:

Darba dienās no 15:00-16:00;

Brīvdienās no 9:00-10:00 (vasarā ja nav sacensību)

SOCIĀLIE TĪKLI:

Facebook: RRS Purvciems

RRS/ PURVCIEMS LEPOJAS:

Mēs lepojamies ar mūsu labākajiem aktīvajiem audzēkņiem – pasaules tūres apritē startējušo profesionāli Tomu Skujiņu, nupat kā kontinentālajā komandā iekļuvušo Mārtiņu Pluto, talantīgo junioru Paulu Rubeni, Kārli Smilgu, kā arī jauniešiem - Tomu Ustupu, Mārtiņu Maslovu, Artūru Erdmani, Kitiju Siltumēnu un citiem.2018, gadā "RRS/ Purviems" uzvarēja "Cerību kausa" C un B grupas komandu vērtējumā. Latvijas čempionātiem junioriem grupas un individuālajā braucienā uzvarēja Alekss Jānis Ražinskis.