Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija rubrikas “Sāc treniņus riteņbraukšanā!” trešajā apskatā izceļ tradīcijām bagāto Kuldīgas novada sporta skolu, kur savus pirmos soļus riteņbraukšanā spēruši abi mūsu pasaules čempioni – Emīlija Sonka un Romāns Vainšteins. Šobrīd kuldīdznieki īpaši lepojas ar jauno Latvijas elites čempionu Kristu Neilandu. Vienlaikus, sporta skola aicina pievienoties jaunus audzēkņus trenera Mareka Maļinovska treniņgrupām.

  INFORMĀCIJA PAR VECUMA GRUPĀM:

 Aicinām uz treniņiem šosejas riteņbraukšanā zēnus un meitenes, kuri dzimuši no 2004. – 2007. gadam.

INFORMĀCIJA PAR TRENIŅIEM:

Treniņi ziemas periodā notiek Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, sporta zālē un baseinā. Tāpat velobāzē notiek treniņi uz veloruļļiem. Audzēkņi kopā ar treneri dodas pārgājienos, bet vecākās grupas zēni aizvada velostreniņus pa apvidu. Vasaras sezonā braucam pa šoseju, grants ceļiem un apvidu. Audzēkņiem kā nosacījums noteikts - velosipēda vadītāja apliecība.

Treneris treniņa laikā audzēkņus pavada ar automašīnu, kas ir aprīkota ar nepieciešamo aprīkojumu, nodrošinot drošus treniņu apstākļus.

TRENIŅBĀZES ATRAŠANĀS VIETA:

Velobāze atrodas rekonstruētā ēkā Kuldīgā, Kalna ielā 6. Šeit ir izveidota vislabākā velobāze Latvijā, darbojas velodarbnīca, ir sportistu ģērbtuves, veloveltņu un trenažieru zāles. Blakus mājā ir sporta zāle un peldbaseins. Riteņbraucējiem nodrošināti lieliski apstākļi treniņu darbam.

KONTAKTINFORMĀCIJA:

Treneris Mareks Maļinovskis. Plašāka informācija par treniņiem un pieteikšanās tiem www.kuldigasports.lv.

 SOCIĀLIE TĪKLI:

FacebookKuldīgas novada sporta skola

Twitter: @Kuldigas sports

KULDĪGAS NOVADA SPORTA SKOLA LEPOJAS:

Divi mūsu sporta skolas audzēkņi – Kristaps Pelčers un Arvis Rendors  pārstāvēja Latvijas junioru izlasi starptautiskajās sacensībās, bet sporta skolas absolvents Mārcis Kalniņš uzvarēja Latvijas čempionātā individuālajā braucienā  U-23 vecuma grupā. Īpaši lepojamies ar savu absolventu Kristu Neilandu, kurš izcīnīja zelta godalgu Latvijas čempionāta grupas braucienā. Nevar nepieminēt, ka divi Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi – Emīlija Sonka un Romāns Vainšteins – ir izcīnījuši zelta medaļas pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā.