Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija aicina Valmieras un apkārtējo novadu bērnus pievienoties “MŠA/ VBSS – Valmieras puikas” BMX klubam, kas ir viena no jaunākajām BMX organizācijām mūsu valstī. Klubs lepojas ar savu sportistu panākumiem, kā arī dalībnieku skaitu, kas jau mērāms sestajā desmitā. Treniņus vada treneris Kristers Taims.

BMX klubs “Ventspils Spars” un Latvijas Riteņbraukšanas federācija aicina Kurzemes reģiona bērnus pievienoties “Ventspils Spars” BMX klubam. Treniņus vada treneri Jānis Šķeperis un Arnis Zecamnis. Foto: BMX Ventspils.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija un BMX klubs “Valmieras puikas” aicina Vidzemes puišus un meitenes uzsākt treniņus BMX riteņbraukšanā trenera Kristera Taima vadībā.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija un BMX klubs "Ventspils Spars" aicina bērnus un jauniešus uzsākt treniņus BMX riteņbraukšanā Ventspilī. Aicinām iepazīties ar informāciju par treniņu iespējām.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija aicina bērnus un jauniešu trenēties vienā no Latvijas aktīvākajiem un jaunākajiem BMX klubiem – „Mārupe”. Kluba trase ir ērti sasniedzama gan mārupiešiem, gan arī rīdziniekiem.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija un Smiltenes novada BMX klubs “Silvas Ziķeri” aicina Vidzemes bērnus un jauniešus uz BMX treniņiem Smiltenē. “Silvas Ziķeri” ir viens no senākajiem klubiem Latvijā, tradicionāli startējot visās lielākajās Latvijas BMX sacensībās. Klubu pārstāv arī pēdējo divu gadu Eiropas čempione Vineta Pētersone.

2013-06-11 bmx maris talavaBērnus un jauniešu trenēties aicina Valmieras BMX klubs "Tālava/ VBSS", kas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem BMX klubiem Latvijā.