Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija un BMX klubs Vecpiebalga aicina bērnus un jauniešus uzsākt treniņus BMX riteņbraukšanā treneres Ditas Dzenes vadībā.

 

 

Vecums: 

Vecpiebalgas BMX klubs aicina pievinoties bērnus un jauniešus visās vecuma grupās, kuriem ir vēlme apgūt un pilnveidot sevi tieši BMX riteņbraukšanā,  kā arī sasniegt augstus panākumus šajā sporta veidā. Treniņus var uzsākt bērni no 4 gadu vecuma.

 

 

 

Informācija par treniņiem:

Treniņi notiek vismaz 3 – 4 reizes nedēļā. Tie tiek organizēti kopā visām vecuma grupām. No pavasara līdz rudenim treniņi notiek Vecpiebalgas BMX trasē, kā arī sacensību periodā trenējamies citās Latvijas BMX trasēs. Toties ziemas periodā turpinām vispārējās fiziskās sagatavotības treniņus un organizējam vismaz divus treniņus Valmieras iekštelpu BMX trasē. Kā arī slēpojam un peldam.Laipni gaidīti arī intresenti no kaimiņu novadiem - Jaunpiebalgas, Priekuļu, Cēsu un Gulbenes novadiem.

 

Trases adrese:

Rātmindera parks, Vecpiebalgas pagasts, Vecpiebalgas novads. Juridiskā adres: ‘’Andrēni” Dzērbenes pag, Vecpiebalgas nov, LV-4118.

 

Kontakti:

Trenere Dita Dzene: Tālrunis: 26392053

Kluba prezidents Sandis Kārlkliņš: Tālrunis: 29479071, epasta adrese: Sandis.karklins@inbox.lv