Sidebar

Aizvadītās nedēļas nogalē “Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā ar Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstu notika šosejas un MTB riteņbraukšanas tiesnešu seminārs. Tā laikā arī svinīgi tika pasniegti sertifikāti par kvalifikācijas iegūšanu vai paaugstināšanu septiņiem tiesnešiem.

Ar mērķi atskatīties uz aizvadīto sezonu, kā arī apgūt Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) 2018. gada noteikumu izmaiņas, aizvadītās nedēļas nogalē Rīgā esošajā “Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā notika šosejas un MTB riteņbraukšanas tiesnešu seminārs. Tajā piedalījās licencētie tiesneši, kā arī federācijas pārstāvji.

Semināra ievadā LRF šosejas un MTB tiesnešu kolēģijas priekšsēdētājs Aleksandrs Trofimovs svinīgi pasniedza sertifikātus par šajā gadā iegūtajām tiesnešu kvalifikācijām (kategorijām). Sertifikātus semināra laikā saņēma kopumā septiņi tiesneši, kas sekmīgi nokārtojuši eksāmenus, lai tiesātu šosejas vai MTB riteņbraukšanas sacensības.

Kā viens no svarīgākajiem semināra punktiem bija Aleksandra Trofimova sniegtā informācija par galvenajām izmaiņām UCI noteikumos, kas ir nozīmīgi tiesnešiem. Tāpat tika izskatīti jautājumi par aizvadītās sezonas atskatu, elektroniskās licencēšanas sistēmas ieviešanu, tiesnešu atskaites formu un citām nozīmīgām lietām.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija izsaka pateicību Latvijas Sporta federāciju padomei par sniegto atbalstu semināra rīkošanā. 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew