Sidebar

Tuvojas “Filter Velokauss” šosejas, MTB un skriešanas sacensību seriāla sezona. Līdz 31. martam mājaslapā www.aerobike.lv par izdevīgāko cenu turpināsies pieteikšanās visiem sezonas posmiem. Foto: Jānis Lārmanis.

10. maijā Jūrmalā tiks aizvadīts 2018. gada sezonas “Filter Velokauss” seriāla pirmais posms. Šogad tas piedāvās iespēju aizraujošās sacīkstēs sacensties ne vien šosejas un MTB riteņbraukšanas cienītājiem, bet pirmo gadu programmā iekļautas individuālās skriešanas sacensības. Dienas programma dos lielisku iespēju viena posma ietvaros aizvadīt gan šosejas riteņbraukšanas, gan arī skriešanas sacensības.

Pilnā sparā mājaslapā aerobike.lv turpinās pieteikšanās “Filter Velokauss” seriālam. Līdz 31. martam iespējams reģistrēties par izdevīgāko cenu. Šobrīd maksa par visiem pieciem šosejas riteņbraukšanas un skriešanas posmiem ir 48 EUR, bet par pilnu sezonu MTB riteņbraukšanā (4 posmi) maksa noteikta 36 EUR apmērā.

“Filter Velokauss” izceļas ar to, ka dalībniekiem iespējams startēt noteiktā laika periodā pa vienam, vai pāriem (pāru braucienos). Pirmie četri posmi, kas pa divām reizēm risināsies Jūrmalā un Garkalnē, notiks ceturtdienas vakaros, bet lielais fināls šosejas riteņbraukšanā un skriešanā 26. augustā gaidāms Ainažos. Sacensību distances, domājot par braucēju drošību, veidotas pa mazas intensitātes satiksmes ceļiem.

Šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensībās ātrākie kopvērtējumā tiks noteikti kopumā 24 vecuma grupās vīriešiem un sievietēm. Papildus tam, šosejas riteņbraukšanas sacensībās iekļauts arī komandu vērtējums. No otrā posma kopvērtējuma līderi startēs labākā jaunā sportista, labākās sportistes un labākā sportista kombinezonos.

Kā šosejas, tā arī MTB sacensības iekļautas Latvijas Riteņbraukšanas federācijas amatieru rangā. Šosejas riteņbraukšanas pirmie četri posmi būs kā trešās kategorijas sacensības, kamēr finālposms Ainažos izpelnījis augsto pirmo kategoriju. MTB riteņbraukšanā visiem četriem posmiem piešķirta trešā kategorija.

2018. gada Filter Velokauss sacensību kalendārs:

10.  maijs: Jūrmala – Šoseja, MTB, skriešana

24.  maijs: Garkalne – Šoseja, MTB, skriešana

7.  jūnijs: Jūrmala – Šoseja, MTB, skriešana

19.  jūlijs: Garkalne – Šoseja, MTB, skriešana

26. augusts: Finālposms Ainažos – Šosejas, skriešana

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew