Sidebar

Piektdien noslēdzies “Tour of Thailand” daudzdienu velobrauciens (UCI 2.1 kategorija). Sacensību pēdējā posmā Latvijas šosejas riteņbraucējs Andris Vosekalns finišēja 39. vietā, bet trešo uzvaru pēc kārtas guva igauņu sprinteris Martins Lāss.

 Taizemes tūres noslēdzošajā posmā dalībniekus sagaidīja 110 kilometru garš līdzenuma posms bez kāpumiem. Uzvarētāja liktenis izšķīrās lielās grupas finišā, kurā trešo dienu pēc kārtas ātrākais bija Igaunijas sprinteris Martins Lāss no ASV vienības (“Illuminate”). Lāss distancē pavadīja 2 stundas 23 minūtes un 15 sekundes. Otro vietu posmā izcīnīja japāņu riteņbraucējs Takuma Akita no “Shimano” vienības, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Raimonds Krēders no “Ukyo” komandas.

Andris Vosekalns starp 108 finišu sasniegušajiem dalībniekiem ieņēma 39. vietu. Mūsu sportists finišēja lielajā grupā ar tādu pat laiku kā uzvarētājam. Kopvērtējumā Andris ierindojās 98. vietā, bet vienu vietu augstāk tūri noslēdza Martins Lāss. Uzvaru guva austrālietis Benžamins Dibāls, kurš par 16 sekundēm apsteidza krievu sportistu Artjemu Ovečkinu.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew