Sidebar

Ar individuālā brauciena sacensībām sestdien Dobeles pusē esošajā Apguldē sāksies 2018. gada Latvijas jaunatnes šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla “Cerību kauss” sezona. Kopumā šī gada sacensību seriālā paredzēti pieci posmi.

 Piekto sezonu pēc kārtas Latvijas jaunatnes šosejas riteņbraukšanas sacensības “Cerību kauss” risināsies visas sezonas garumā. 2018. gadā “Cerību kausa” izcīņā, ko rīko Latvijas Riteņbraukšanas federācijas sadarbībā ar vietējo pašvaldību un riteņbraukšanas nodaļu atbalstu, iekļauti kopumā pieci posmi, kas risināsies Dobelē, Kuldīgā, Cēsīs, Talsos un Siguldā.

Sezonas pirmais posms šīs nedēļas sestdienā no pulksten 12:00 gaidāms Dobeles pusē esošajā Apguldē vienlaikus ar “Dobeles dzirnavnieks” kausa izcīņas pirmo posmu. Zēnu, jauniešu un meiteņu vecuma grupu dalībniekus sagaida 5 (D grupai) un 10 kilometru (pārējām vecuma grupām) garas distances bez nopietniem kāpumiem. Tradicionāli Apguldē izveidotā distance vedīs pa mazas intensitātes satiksmes ceļu. Sacensību starta saraksts tiks publicēts piektdien. Latvijas jaunajiem šosejas riteņbraucējiem konkurenci sagādās Lietuvas velosportisti.

Jaunajā “Cerību kausa” izcīņas sacensību sezonā sportisti mērosies spēkiem ne tikai individuālajā, bet arī kritērija un grupas braucienos, kā arī kalnā braukšanā. Jaunie sportisti cīnīsies par līderu krekliem individuālajā vērtējumā. Tāpat tiks noskaidrotas arī vadošās komandas B un C grupās. Katrā posmā jaunos riteņbraucēji pēc finiša varēs baudīt gardo un veselīgo “Baltais” produkciju.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
piebalga1
logo Zakumuiza

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew