Sidebar

Ceturtdien, 10. maijā, Jūrmalā tiks atklāta jaunā šosejas un MTB riteņbraukšanas, kā arī skriešanas sacensību seriāla sezona. Iepriekšējā reģistrācija Jūrmalas posmam noslēgsies otrdienas vakarā.

“Filter Velokauss” laika gaitā izaudzis par vienu no lielākajiem komplekso sporta veidu pasākumiem Latvijā. Ja sākumā seriālā tika iekļautas šosejas riteņbraukšanas sacensības, tad šogad tām klāt nāks jau pērn aizsāktais MTB riteņbraukšanas individuālais brauciens, kā arī šī gada lielais jaunums – skriešanas individuālās sacensības. “Filter Velokauss” izceļas ar to, ka tas ir pieejams ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam. Pie tam, pateicīgie starta laiki, vienā dienā ļauj startēt gan riteņbraukšanas, gan arī skriešanas sacensībās.

Seriāla pirmais posms nākamās nedēļas ceturtdienā notiks Jūrmalā. Reģistrācija tiks atvērta no pulksten 16:30. Kā pirmie trasē pa vienam dosies kalnu riteņbraucēji, kurus sagaida 8 kilometru gara trase. Tās lielākā daļa vedīs pa mežu. No pulksten 18:15 – 20:00 starta zona būs atvērta šosejas riteņbraucējiem. Pirmajā posmā dalībnieki aicināti veikt 11 kilometru garu distanci pa labas kvalitātes asfaltu. Vakara noslēgumā, no pulksten 20:00 – 21:15, trasē dosies skrējēji, kurus sagaida piecu kilometru garais individuālais skrējiens. Jāņem vērā, ka dalībnieki trasē noteiktajos laika periodos var doties sev izdevīgākā laikā.

Iepriekšējā reģistrācija mājaslapā aerobike.lv turpināsies līdz otrdienas, 8. maija, vakaram. Dalības maksa vienam startam noteikta 12 EUR apmērā. Par paaugstinātu maksu – 15 EUR – reģistrēties posmam būs iespēja arī norises vietā no pulksten 16:30.

Kopumā šajā sezonā iekļauti pieci šosejas riteņbraukšanas un skriešanas posmi, kā arī četri kalnu riteņbraukšanas posmi. Pirmais un trešais posms norisināsies Jūrmalā, kamēr otrais un ceturtais Garkalnē. Lielais finālposms augusta beigās gaidāms Ainažos. Šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību pirmajiem četriem posmiem piešķirta Latvijas Riteņbraukšanas federācijas amatieru ranga trešā kategorija, kamēr šosejas riteņbraukšanas piektais posms Ainažos būs pirmās kategorijas sacensības, kurās būs iespējams nopelnīt vērtīgus ranga punktus.

Šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensībās ātrākie kopvērtējumā tiks noteikti kopumā 24 vecuma grupās vīriešiem un sievietēm. Papildus tam, šosejas riteņbraukšanas sacensībās iekļauts arī komandu vērtējums. No otrā posma kopvērtējuma līderi startēs labākā jaunā sportista, labākās sportistes un labākā sportista  kombinezonos.

 

2018. gada Filter Velokauss sacensību kalendārs:

10. maijs: Jūrmala – Šoseja, MTB, skriešana

24. maijs: Garkalne – Šoseja, MTB, skriešana

7. jūnijs: Jūrmala – Šoseja, MTB, skriešana

19. jūlijs: Garkalne – Šoseja, MTB, skriešana

26. augusts: Finālposms Ainažos – Šosejas, skriešana

 

 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew