Sidebar

Latviešu riteņbraucējs Krists Neilands no "Israel Cycling Academy" komandas sestdien finišēja lielajā grupā prestižā daudzdienu velobrauciena "Giro d'Italia" līdzenuma posmā Izraēlā no Haifas uz Telavivu, kur uzvaru sprinta finišā izcīnīja itālis Elija Viviāni. Krists sekmēja komandas biedra Kristiana Sbaragli 12. pozīciju.

 167 kilometrus garajā etapā bija tikai viens kalnu kāpums. Kaut posmā regulāri bija atrāvieni, īpaši aktīvi tajā piedaloties "Israel Cycling Academy" braucējiem, finišu peletons sasniedza kopā. Tur sprinta finišā labākais bija "Quick-Step Floors" komandu pārstāvošais Viviāni, kuram sekoja Itāliju pārstāvošais polis Jakubs Marečko un īrs Sems Benets.

Tikmēr Neilands ierindojās 105. pozīcijā.

Neskatoties uz līdzenuma etapu, mainījās situācija kopvērtējuma galvgalī. Piektdien pirmajā etapā, kas bija ar atsevišķu startu, triumfēja Nīderlandes riteņbraucējs Toms Dumulēns, kuram divas sekundes zaudēja austrāliešu braucējs Roens Deniss un beļģu riteņbraucējs Viktors Kampenārtss. Dumulēns bija norādījis, ka tik agri velobraucienā necentīsies līderpozīciju noturēt par katru cenu, un, kad otrajā sprinta starpfinišā sestdien uzvarēja Deniss, viņš ieguva trīs bonusa sekundes.

Līdz ar to kopvērtējumā tagad Deniss par sekundi apsteidz Dumulēnu, bet trīs sekundes zaudē Kampenārtss.Savukārt Neilands atpaliek 1 minūti un 52 sekundes un ieņem 133. vietu.

Izmantotie resursi sportacentrs.com.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew