Sidebar

Naktī uz ceturtdienu ASV aizvadīts “Amgen Tour of California” daudzdienu velobrauciena ceturtais posms, individuālais braucienā, kurā “Trek – Segafedo” komandas Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš uzrādīja 31. labāko rezultātu. Kopvērtējumā carnikavietis pacēlies uz 20. pozīciju, bet kalnu karaļa vērtējumā saglabā otro vietu. Foto: Greg Mionske.

Dienu pēc lieliskās uzvaras Kalifornijas tūres trešajā posmā, ASV komandas “Trek – Segafredo” un Latvijas izlases riteņbraucējs Toms Skujiņš startēja individuālajā braucienā. Tajā kopumā 116 tūri turpinošos riteņbraucējus sagaidīja 34, 7 kilometru gara distance bez nopietniem kāpumiem. Jāizceļ, ka ātrāko braucēju vidējais ātrums trasē pārsniedz 50 kilometrus stundā.

Visātrāko laiku sasniegt izdevās ASV sportistam Tīdžejam Van Garderenam no “BMC” vienības. Viņa laiks trasē bija 40 minūtes un 47 sekundes (vidējais ātrums 51,05 kilometri stundā). Otro vietu, uzvarētājam zaudējot septiņas sekundes, guva vēl viens “BMC” pārstāvis Patriks Bevins. Tikmēr labāko trijnieku noslēdza britu talants no “Sky” komandas Tao Džogīgangs Hārts. 23 gadus jaunais riteņbraucējs Van Garderenam piekāpās par 32 sekundēm.

Toms Skujiņš sasniedza labāko laiku starp “Trek – Segafredo” riteņbraucējiem. Carnikavietis trasē pavadīja 42 minūtes un 52 sekundes (vidējais ātrums 48,56 km/h). Tas deva 31. vietu. Uzvarētājam mūsu sportists piekāpās par 2 minūtēm un 5 sekundēm.

Kopvērtējumā pirms pēdējiem trijiem posmiem notikusi līdera maiņa. Dzeltenais krekliņš nonācis Van Garderena īpašumā, kurš tagad par 32 sekundēm apsteidz “Sky” komandas kolumbiešu riteņbraucēju Eganu Bernalu. Viņš bija līderis pirms individuālā brauciena, kurā Bernals guva vien 18. vietu, ASV sportistam zaudējot 1 minūti un 23 sekundes.

Toms Skujiņš pakāpies no 23. uz 20. vietu. Līderim mūsu riteņbraucējs zaudē 4 minūtes un 36 sekundes. Kalnu karaļa vērtējumā Toms joprojām saglabā augsto otro vietu, kamēr aktīvā braucēja vērtējumā carnikavietim ceturtā pozīcija. Komandu vērtējumā “Trek – Segafredo” atkāpusies uz trešo vietu, sev priekšā palaižot “BMC” un “Sky” vienības.

Velobrauciens turpināsies naktī uz piektdienu pēc Latvijas laika ar 176 kilometru garo piekto posmu, kas lieliski piemērots sprinteriem.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew