Sidebar

Latvietis Krists Neilands no pro kontinentālās komandas "Israel Cycling Academy" svētdien piedalījās atrāvienā prestižā daudzdienu velobrauciena "Giro d'Italia" 15.posmā, kamēr uzvaru guva Lielbritānijas šosejas riteņbraucējs Saimons Jeitss no "Mitchelton Scott" vienības, palielinot savu pārsvaru kopvērtējumā. Izmantota: LETA informācija. 

Svētdien sacensību dalībniekiem bija jāveic 176 kilometrus gara distance, bet Jeitss izšķirošo uzbrukumu sāka 17 kilometrus pirms finiša, atraujoties no peletona un izcīnot panākumu ar 41 sekundes pārsvaru. Britam šī bija trešā uzvara nedēļas laikā.

Distances sākumā bija četru bēgļu grupa ar Kristu Neilandu ierindā, kurai vēlāk pievienojās arī piektais.. Viņš guva otro vietu pirmajā kalnu starpfinišā, kā arī bija piektais otrajā, nopelnot savus pirmos starpfinišu punktus "Giro d'Italia" karjerā. Vēlāk Krists zaudēja kontaktu no līderu grupiņas.

Jeitss finišu sasniedza pēc četrām stundām, 37 minūtēm un 56 sekundēm, par 41 sekundi apsteidzot kolumbieti Migelu Anhelu Lopesu no "Astana" komandas un pagājušā gada "Giro d'Italia" uzvarētāju, nīderlandieti Tomu Dumulēnu no "Sunweb" komandas.

Tikmēr Neilands finišu sasniedza grupā, kas uzvarētājam piekāpās par 19 minūtēm un 31 sekundi, ieņemot 62. vietu. Kopvērtējumā Jeitss tagad tuvāko sekotāju Dumulēnu apsteidz jau par divām minūtēm un 11 sekundēm, kamēr vēl papildus 17 sekundes atpaliek itālis Domeniko Pocovivo no "Bahrain Merida" vienības.Savukārt Neilands ir 92.vietā. 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew