Sidebar

Šīs nedēļas ceturtdienā Garkalnē sezonas otrais posms tiks aizvadīts Latvijas populārajā šosejas un MTB riteņbraukšanas, kā arī skriešanas sacensību seriālā “Filter Velokauss”. Līdz otrdienas vakaram mājaslapā aeorobike.lv turpināsies reģistrācija. Pirmie starti gaidāmi no pulksten 17:30.

Riteņbraukšanas un skriešanas sacensību sezona Latvijā uzņēmusi savus apgriezienus. Ar spraigām cīņām trasē un lielisku atmosfēru ārpus tās startējusi arī “Filter Velokauss” jaunā sezona, kur bez šosejas un MTB riteņbraukšanas, iekļautas arī skriešanas sacensības.

Šīs nedēļas ceturtdienā “Filter Velokauss” otro posmu uzņems Garkalne. Reģistrācija atvērta no pulksten 16:30, bet MTB brauciena individuālās sacensības sāksies pulksten 17:30. Kalnu riteņbraukšanas interesenti aicināti veikt astoņu kilometru garu distanci pa apvidu. Trasē iekļautas meža takas un asfalts. Starts MTB braucienam būs atvērts līdz pulksten 18:00.

No pulksten 18:15 līdz pat 20:00 trase tiks atvērta šosejas riteņbraucējiem. Otrajā posmā šī aizraujošā riteņbraukšanas veida cienītāji mērosies spēkiem 20 kilometru garajā pāru braucienā pa Garkalnes – Mālpils šoseju. Tiem velomīļiem, kuri savu pāri nebūs atraduši, varēs startēt arī individuāli. Dienu noslēgs skrējēji, kuru distances garums sasniegs 5 kilometrus.

Iepriekšējā reģistrācija mājaslapā aerobike.lv turpināsies līdz otrdienas, 22. maija, vakaram. Dalības maksa vienam startam noteikta 12 EUR apmērā. Par paaugstinātu maksu – 15 EUR – reģistrēties posmam būs iespēja arī norises vietā no pulksten 16:30.

Kopumā šajā sezonā iekļauti pieci šosejas riteņbraukšanas un skriešanas posmi, kā arī četri kalnu riteņbraukšanas posmi. Pirmais un trešais posms norisināsies Jūrmalā, kamēr otrais un ceturtais Garkalnē. Lielais finālposms augusta beigās gaidāms Ainažos. Šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību pirmajiem četriem posmiem piešķirta Latvijas Riteņbraukšanas federācijas amatieru ranga trešā kategorija, kamēr šosejas riteņbraukšanas piektais posms Ainažos būs pirmās kategorijas sacensības, kurās būs iespējams nopelnīt vērtīgus ranga punktus.

Šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensībās ātrākie kopvērtējumā tiks noteikti kopumā 24 vecuma grupās vīriešiem un sievietēm. Papildus tam, šosejas riteņbraukšanas sacensībās iekļauts arī komandu vērtējums. No otrā posma kopvērtējuma līderi startēs labākā jaunā sportista, labākās sportistes un labākā sportista  kombinezonos.

Pirmajā posmā vīriem šosejas riteņbraukšanas individuālajā braucienā uzvarēja Jānis Vecvanags no “Filter” komandas, kamēr MTB braucienā triumfēja Kristaps Ķipurs no “Ebike Machine”.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew