Sidebar

Ceturtdien Jūrmalā notiks “Filter Velokauss” sezonas trešais posms, kurā aktīvās atpūtas cienītāji aicināti piedalīties šosejas un MTB riteņbraukšanas, kā arī skriešanas individuālajos startos. Iepriekšējā reģistrācija Jūrmalas posmam noslēgsies naktī uz trešdienu.

“Filter Velokauss” sezona šīs nedēļas ceturtdienā pārsniegs savu ekvatoru, jo gaidāms trešais no kopumā pieciem posmiem. Otro reizi šajā sezonā riteņbraukšanas un skriešanas cienītājus uzņems skaistā Latvijas kūrortpilsēta Jūrmala. Sacensību starta un finiša centrs atradīsies Mellužos.

Dalībnieku reģistrācijas centrs tiks atvērts pulksten 16:30, bet sacensību programmu kā pirmie atklās MTB braucēji. Starts 8 kilometru garajam individuālajam braucienam tiks atvērts no pulksten 17:30 – 18:00. Trase pamatā vedīs pa meža apvidu. Kopvērtējumā līderis vīriem pēc diviem posmiem ir Viktors Nerugals, bet dāmām Ingrīda Šmite.

Šosejas riteņbraucēji aicināti piedalīties 11 kilometru garajā individuālajā braucienā pa mierīgas intensitātes satiksmes ceļu. Distances segums ir piemērots augsta vidējā ātruma sasniegšanai. Starts šosejas riteņbraukšanas cienītājiem būs atvērts no pulksten 18:15 līdz pat 20:00.

Kopvērtējumā vīriešu konkurencē līderis ir Jānis Vecvanags (“Filter”), kurš uzvarējis abos pirmajos posmos un iekrājis 800 punktus. Otrajā vietā ar 716 punktiem seko Kalvis Eisaks (“Doltcini Latvia Cycling team”), kamēr labāko trijnieku noslēdz Ģirts Vēvers (“Evelo team”). Viņu no līdera šķir 103 punkti. Dāmām līderes kombinezonā Jūrmalā startēs Daniela Leitāne no Dobeles, kurai seko Santa Sanija Jurgena un Viktorija Sipoviča (abas “Dobeles dzirnavnieks/ Feel Free”). Tikmēr junioru konkurencē līderis ir “Doltcini Latvia Cycling team” pārstāvis Kristaps Siltumēns.

No pulksten 20:00 – 20:15 trase būs atvērta skrējējiem, kas veiks piecu kilometru garu distanci pa asfalta segumu. Pēc diviem posmiem līderis starp skrējējiem ir Mārtiņš Soste, kuram seko Vairis Krauklis un Ģirts Teiguds.

Iepriekšējā reģistrācija Jūrmalas posmam līdz otrdienas vakaram (pulksten 23:59) turpināsies mājaslapā aerobike.lv. Pieteikties būs iespējams arī sacensību norisies laikā.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew