Sidebar

Kuldīdznieks Krists Neilands, kurš pagājušajā nedēļas nogalē otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas čempionu šosejas riteņbraukšanas grupas braucienā, pagarinājis līgumu ar "Israel Cycling Academy" komandu uz 2019. gada sezonu. Izmantota: sportacentrs.com informācija. Foto: Romāns Kokšarovs. 

 Pro kontinentālā līmeņa komanda pavasarī aizvadīja savu pirmo "Grand Tour" velobraucienu, startējot "Giro d'Italia" sacensībās, turklāt uz starta stājās arī Neilands. Tagad vienība izteikusi apņēmību 2020. gadā piedalīties "Tour de France" sacensībās.

"Neskatoties uz ICA vēsturiskajiem sasniegumiem šīs sezonas pirmajā pusē, mēs jau plānojam nākamo gadu," izteicies vienības līdzīpašnieks Silveins Edamss. "Mēs jau pagarinām līgumus ar pamatgrupas braucējiem, ieskaitot Zeku, Kristu un Miku. Nākamgad mēs būsim vēl spēcīgāki un pieredzējušāki. Esmu lepns par mūsu braucējiem un komandu, ko esam izveidojuši."

Kopā ar Neilandu līgumus pagarinājuši arī austrālietis Zeks Dempsters un igaunis Mihkels Reims.

Neilands komandai pievienojās pirms pagājušās sezonas, pārnākot no "Hagens Berman Axeon" komandas. Pērn kuldīdznieks uzvarēja vienā no Azerbaidžānas tūres etapiem, bet jūnija vidū ar lielisku solo izrāvienu triumfēja "Dwars door het Hageland - Aarschot" velobraucienā Beļģijā. Tāpat viņš šogad veica atmiņā paliekošu uzbrukumu Milānas - Sanremo velobrauciena pēdējos kilometros, kā arī svētdien otro gadu pēc kārtas triumfēja Latvijas čempionātā.

Zīmīgi, ka šajā sestdienā, 7. jūlijā Neilandu būs iespēja vēlreiz redzēt klātienē, jo viņš Kuldīgā piedalīsies sacensībās "Čempionu kauss".

"Saņēmu piedāvājumus no Pasaules tūres komandām, man bija bezmiega naktis, bet izlēmu tos noraidīt un pateikt "Jā" manai ICA komandai, lai paliktu šeit vēl vienu gadu," citēts Neilands. "Man bija liela dilemma un tas bija tiešām smags lēmums. Tomēr redzēju kā šī komanda uzņēmusi mani, turklāt iegūstu iespēju braukt arvien lielākās sacīkstēs, kā arī cīnīties par uzvaru, kamēr lielajās komandās man būtu jāstrādā citu braucēju labā."

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew