Sidebar

LETA. Latvijas labākā riteņbraucēja Lija Laizāne no "Aromitalia Vaiano" vienības trešdien ieņēma 35.vietu "Giro d'Italia" sieviešu velobrauciena jeb "Giro Rosa" sestajā posmā. Foto: Jānis Lārmanis.

Par etapa uzvarētāju, kurā dalībnieces veica 114,1 kilometru garu distanci, kļuva austrāliete Amanda Spreta no "Mitchelton-Scott" komandas, kura finišā par 29 sekundēm pārspēja savu komandas biedreni Annemīku van Vlētenu no Nīderlandes. Uzvarētāja finišu sasniedza divās stundās, 57 minūtēs un 49 sekundēs. Savukārt Laizāne sacensības pabeidza 35.vietā, finišējot četras minūtes un 26 sekundes aiz uzvarētājas.

Kopvērtējumā pēc sestā posma par līderi kļuvusi Spreta, kura par 30 sekundēm pārspēj amerikānieti Rutu Vinderi ("Sunweb"), kura bija vadībā pirms šī posma. Tikmēr Laizāne vadošajai sportistei zaudē 21 minūti un 58 sekundes, ieņemot 74.vietu 145 dalībnieču konkurencē.

"Giro d'Italia" sieviešu velobraucienā riteņbraucējas aizvadīs desmit posmus, un tas noslēgsies svētdien.

Patlaban 24 gadus vecā Laizāne turpina savu piekto sezonu Itālijas komandā "Aromitalia Vaiano". Aizpagājušajā nedēļā viņa tika kronēta par Latvijas čempioni individuālajā un grupas braucienā, abus titulus izcīnot ceturto gadu pēc kārtas.

 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo 2017
piebalga1

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew