Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas Master komisija informē par atlases kritērijiem sportistu dalībai šī gada pasaules Master grupu šosejas riteņbraukšanas čempionātā, kas no 30. augusta līdz 2. septembrim notiks Itālijā. Foto: Romāns Kokšarovs. 

Ar grupas brauciena sacensībām Talsos aizvadīts Latvijas amatieru čempionāts, kas pulcēja vairāk nekā 100 dalībnieku. Virkne mūsu vadošos amatieru arī sekmīgi startē prestižajā UCI Garn Fondo tūres velobraucienos. Gada nozīmīgākās amatieru starptautiskās sacensības būs pasaules Master čempionāts, kas norisināsies Itālijas pilsētā Varēzē.

No Latvijas sportistiem nozīmīgajām sacensībām automātiski kvalificēsies Latvijas amatieru čempioni individuālajā un grupas braucienā. Tāpat uz pasaules čempionātu iespējams kvalificēties UCI Gran Fondo Pasaules tūres posmos.

Sava loma ir arī nacionālajām federācijām. Latvijas Riteņbraukšanas federācijas Master komisijai ir iespējams piešķirt piecas wild card vīriešiem un piecas wild card sievietēm. Tām pieteikties iespējams, rakstot savu vēlmi un motivāciju startēt pasaules čempionātā uz elektroniskā pasta adrese ivo.vilumovs@gmail.com LRF Master komisijas vadītājam Ivo Viļumovam līdz 2018. gada 27. jūlijam

Brīdī kad tiks apkopoti visi dalībnieki, norisināsies reģistrācija un formu gatavošana čempionāta dalībniekiem.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew