Sidebar

Sestdienas, 4. augusta, pievakarē Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē jau 34. reizi norisināsies MSĢ kauss riteņbraukšanā, kura ietvaros arī tiks noskaidroti Latvijas čempioni kalnā braukšanā. Ātrākie kalnā braucēji tiks noskaidroti kopumā deviņās vecuma un meistarības grupās.

Murjāņu sporta ģimnāzijā (MSĢ) viens no prioritārajiem sporta veidiem jau vēsturiski ir riteņbraukšana. MSĢ var lepoties ar izciliem sportistiem, tostarp pasaules čempionu Romānu Vainšteinu, Olimpisko spēļu bronzas medaļnieku Daini Ozolu, titulēto trekistu Aināru Ķiksi, kā arī esošajiem profesionāļiem – Kristu Neilandu, Gati Smukuli, Andžu Flaksi un Emīlu Liepiņu. Pateicoties skolas treneru entuziasmam, jau 33 gadus norisinājušās “MSĢ” kausa izcīņas sacensības, pulcējot ne vien labākos sportistus no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm.

Pateicoties Siguldas novada domes un Latvijas Riteņbraukšanas federācijas atbalstam, šī gada 4. augustā, notiks 34. “MŠĢ” kauss. Šogad tajā iekļauta viena disciplīna – kalnā braukšana. Lai stiprinātu šo sacensību prestižu, tām piešķirts arī Latvijas čempionāta kalnā braukšanā statuss. Tāpat jaunāko grupu sportisti šeit aizvadīs pirmās dienas sacensības “Cerību kausa” finālposmā.

Sacensības norisināsies Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē. Pirmie starti tiks doti pulksten 17:30, bet sacensību noslēgums gaidāms ap pulksten 19:45. Dalībniekiem būs jāveic teju kilometru gara distance vienā no stāvākajiem un garākajiem asfaltētajiem kāpumiem Latvijā.

Sacensības norisināsies kopumā deviņās vecuma grupās, sākot no zēniem un meitenēm, beidzot ar elites un amatieru vīru, kā arī dāmu grupām. Iepriekšējā pieteikšanās sacensībām tiek organizēti elektroniski, nosūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi: msgkauss@gmail.com līdz 2. augusta 16:00. Sacensību rīkotāji arī noteikuši dalībnieku skaita limitu – 200 sportisti.

Ātrākie braucēji cīnīsies par ļoti vērtīgām balvām. Labākā laika īpašnieks saņems īpašo balvu – braucienu ar pasaulē pirmo un šobrīd vienīgo atrakciju "Zērglis", kur brauciens ar zipline notiek pa vagoniņa gaisa trošu ceļu. Gaujas senlejas daile un elpu aizraujošas emocijas putna lidojumā 55 metrus virs Gaujas, traucoties pretī horizontam ar ātrumu līdz pat 60 km/h. Zēnu un meiteņu grupu sportisti tikmēr varēs doties ekskursijā pa Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi.

5

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew