Sidebar

Trešdien Glāzgovā notiekošajā Eiropas čempionātā šosejas riteņbraukšanā medaļu komplektus individuālajā braucienā sadalīja sievietes un vīrieši. Sieviešu sacensībās, kurās uzvarēja nīderlandiete Ellena Van Dijka, Lija Laizāne sasniedza 31. rezultātu.

Jau pulksten 09:00 no rīta tika dots starts Eiropas čempionāta šosejas riteņbraukšanā individuālā brauciena sacensībām sievietēm. Uz starta izgāja kopumā 34 dalībnieces, tostarp arī Latvijas pārstāve Lija Laizāne. Dalībniecēm bija jāveic 31 kilometru gara distance pa Glāzgovas pilsētas ielām un apkārtējiem ceļiem. Trasē bija stāvu kāpumu un nobraucienu, kā arī asi pagriezieni. Papildus tam, riteņbraucēju meistarību pārbaudīja lietus, kas ceļus bija padarījis vietām slidenus.

Lija Laizāne trasē devās kā otrā. Mūsu sportisti pēc veiktiem desmit kilometriem panāca īriete Kelija Mērfija, kura startēja minūti aiz mūsu riteņbraucējas. Tikmēr distances vidū Laizāne panāca un apsteidza priekšā startējušo Slovākijas riteņbraucēju Tatjanu Jašekovu. Distancē Lija pavadīja 47 minūtes un 59 sekundes. Tas galarezultātā deva 31. vietu.

Dubultuzvaru guva Nīderlandes riteņbraucējas. Pirmā vieta Ellenai Van Dijkai, kuras rezultāts 41 minūte un 39 sekundes. Otrā tikmēr bija Anna Van Der Bregena, kura piekāpās par divām sekundēm. Trijnieku tikmēr noslēdza pieredzējusī Vācijas riteņbraucēja Tirksi Voraka. Viņa uzvarētājai piekāpās par 1 minūti un 9 sekundēm.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew