Sidebar

Piektdien, 31. augustā, pulksten 15:00 “Elektrum” Olimpiskajā centrā notiks augstus sasniegumus guvušo bijušo Beļģijas profesionālo riteņbraucēju tikšanās ar Latvijas jaunajiem velosportistiem un mediju pārstāvjiem. Latvijā ieradīsies tādas pasaules bijušās riteņbraukšanas zvaigznes kā – “Tour de France” labākais sprinteris Villijs Plankarts un “Parīze – Rube” velobrauciena uzvarētājs Jenss Marī Vampjērs.

Ar mērķi iepazīties ar riteņbraukšanas sporta situāciju Latvijā, kā arī piedalīties svētdien Siguldā gaidāmajā tradicionālajā Vienības velobraucienā, mūsu valstī piektdien ieradīsies delegācija no Beļģijas pilsētas Oudenardes. Tās sastāvā būs virkne bijušo pasaules riteņbraukšanas zvaigžņu.

Jāizceļ 1966. gada “Tour de France” labākā sprintera Villija Plankarta, 1989. gada “Parīze – Rubē” klasikas uzvarētāja Jensa Marī Vampjēra, 2005. gada “Gent – Wevelgem” uzvarētāja Niko Matena, kā arī bijušā profesionālā riteņbraucēja, šobrīd iecienītā velosporta komentētāja Džo Plankarta dalība.

Tituliem bagātie sportisti piektdien, 31. augustā, pulksten 15:00 “Elektrum” Olimpiskā sporta centra konferenču zālē rīkos tikšanos ar Latvijas jaunajiem šosejas riteņbraucējiem, viņu treneriem un mediju pārstāvjiem. Tikšanās laikā titulētie sportisti pastāstīs par savu ceļu līdz profesionālajai riteņbraukšanai, kā arī dos vērtīgus padomus jaunajiem sportistiem. Tāpat Beļģijas riteņbraucēji vēlas vērst mediju uzmanību uz velotreka nepieciešamību Latvijā. Svētdien titulētie sportisti Siguldā piedalīsies 28. Latvijas Riteņbraucēju Vienības braucienā.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew