Sidebar

Latvijas riteņbraucējs Gatis Smukulis no Delko Marseille Provence KTM komandas svētdien ieņēma 36. vietu Kazahstānā notiekošā Almati velobrauciena (UCI kat.2.1) otrajā posmā, kas kopvērtējumā viņam deva desmito vietu. Izmantota LETA informācija. 

Dalībnieki svētdien veica 152,2 kilometru garu distanci, kurā uzvaru guva spānis Luiss Leons Sančess no "Astana" vienības, kurš finišēja pēc četrām stundām, 11 minūtēm un 55 sekundēm.

Otrais bija viņa tautietis Deljo Fernandess no "Delko Marseille Provence KTM", kurš līderim zaudēja četras sekundes, bet Smukulis finišēja 36.vietā, zaudējot trīs minūtes un vienu sekundi.

Labāku sniegumu uzrādīja cits Latvijas riteņbraucējs Viesturs Lukševics no "Amore & Vita - Prodir", kurš finišēja 25.vietā, uzvarētājam zaudējot divas minūtes un 11 sekundes.Tāpat 90.vietā palika Lukševica komandas biedrs Māris Bogdanovičs, kuru no uzvarētāja šķīra 14 minūtes un 36 sekundes.

Kopvērtējumā Smukulis ieņēma desmito vietu, Lukševics bija 14.pozīcijā, bet Bogdanovičs ieguva 88.vietu. 98 braucēju konkurencē. Uzvaru sacensībās guva "Astana" komandas braucējs Davide Vilela no Itālijas, kurš uzvarēja pirmajā braucienā, bet otrajā bija trešais.

 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew