Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) ceturtdien, 8. novembrī, pulksten 18:00 rīkos Latvijas šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību organizatoru sapulci, kurā kā galvenais darba kārtības jautājums būs 2019. gada sacensību organizēšanas noteikumu izskatīšana un apstiprināšana.

2018. gada šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību sezona sekmīgi noslēgusies. MTB riteņbraukšana var lepoties ar sacensību rekordskaitu. Tikmēr šosejas riteņbraukšanā sacensību skaits ir skaitliski daudz mazāks.

Ar mērķi izvērtēt aizvadīto sezonu, kā arī laicīgi viest skaidrību par organizēšanas noteikumiem 2019. gadā, LRF aicina šosejas un MTB sacensību rīkotājus uz ikgadējo organizatoru sapulci.

Tās laikā kā galvenais darba kārtības jautājums būs 2019. gada sacensību organizēšanas noteikumu projekta izskatīšana un apstiprināšana. Tāpat organizatori tiks iepazīstināti ar sacensību reģistrēšanas nosacījumiem, kā arī ideju par Latvijas kausa šosejas riteņbraukšanā ieviešanu.

Organizatoru sapulci apmeklēt aicināti esošie un topošie šosejas un MTB sacensību rīkotāji. Reģistrēties sapulcei iespējams līdz trešdienai, 7. novembrim, rakstot pieteikumu brīvā veidā uz e- pasta adresi: toms@lrf.lv.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew