Sidebar

2014. gada Latvijas čempions grupas braucienā Andris Vosekalns pagarinājis līgumu ar Ķīnas UCI kontinentālo komandu “Hengxiang Cycling team”. Vienošanās panākta uz vienu gadu. Šajā sezonā Vosekalns individuāli augstvērtīgāko rezultātu individuāli sasniedza Taizemes tūrē, kur izcīnīja piekto vietu sacensību ceturtajā posmā. Foto: Romāns Kokšarovs. 

Alūksnietis Andris Vosekalns 2018. gadā aizvadīja pirmo sezonu leģionāra statusā. 26 gadus vecais riteņbraucējs pēc sekmīgām sezonām “Rietumu banka – Rīga” rindās pievienojās Ķīnas UCI kontinentālajai riteņbraukšanas komandai “Hengxiang Cycling team”. Šīs vienības sastāvā Andris bija vienīgais ārzemju sportists. Lielāko uzmanību latvietis veltīja darbam komandas interesēs, vienlaikus saņemot iespējas par rezultātu cīnīties arī pašam.

Sezonas sākumā Vosekalns priecēja ar izcīnīto piekto vietu Taizemes daudzdienu velobrauciena ceturtajā posmā. Turpinājumā gan vairāk nācās palīdzēt komandas biedriem. Tas arī deva augļus. Prestižajā Hainaņas tūrē “Hengxiang” komanda bija labākā Ķīnas komanda, bet šīs vienības sportists Ksianjings Ļjū kļuva par kalnu karali. Nozīmīga loma šajos panākumos arī Andrim.

Oficiāli kļuvis zināms, ka Andris Vosekalns arī nākamajā sezonā paliks “Hengxiang” komandā. Vienošanā panākta uz vienu sezonu. Komandas sastāvā alūksnietim būs iespēja startēt teju visos lielākajos Āzijas velobraucienos.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
piebalga1
logo Zakumuiza

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew