Sidebar

Latvijas sieviešu un jaunatnes meiteņu grupu šosejas riteņbraukšanas izlašu galvenais treneris Raivis Belohvoščiks publicējis 2018. gada sezonas noslēguma rangus. Junioru meiteņu grupā ranga pirmais numurs ir “Belo CP/ RRS” sportiste Līna Svarinska, bet starp jaunietēm pirmajā vietā atrodas “RRS/ Purvciems” riteņbraucēja Kitija Siltumēna. Foto: Jānis Lārmanis.

Latvijā arvien populārāka paliek jaunatnes meiteņu iesaistīšanās šosejas riteņbraukšanā. Atzīstami mūsu labākās sportistes šajā gadā startējušas arī starptautiskā līmeņa sacensībās. Sezonas izskaņā Latvijas sieviešu un jaunatnes meiteņu grupu šosejas riteņbraukšanas izlašu galvenais treneris Raivis Belohvoščiks publicējis junioru un jauniešu meiteņu grupu sezonas rangus. Junioru meiteņu grupā tika vērtas kā Latvijas, tā starptautiskās sacensības, bet jauniešu meiteņu grupā galvenais akcents tika likts uz “Cerību kausa” izcīņas sacensībām.

Junioru meiteņu grupā vismaz vienu punktu nopelnīja desmit sportistes. Pirmo vietu sezonas vērtējumā izcīnījusi “Belo CP/ RRS” pārstāvē Līna Svarinska, kura spējusi sakrāt 205 punktus. Līna uzvarēja Latvijas čempionāta grupas braucienā un kalnā braukšanā, kā arī sekmīgi aizvadīja Eiropas un pasaules čempionātus, kā arī nāciju kausa izcīņas posmus. Otrajā vietā rangā atrodas Dobeles sporta skolas riteņbraucēja Daniela Leitāne. Latvijas čempione individuālajā braucienā bija labākā no mūsu sportistēm arī Eiropas čempionātā, kā arī spēja finišēt smagajā pasaules čempionāta trasē. Sezonā kopumā Leitānei 116 punkti. Labāko trijnieku ar iegūtajiem 106 punktiem noslēdza Santa Sanija Jurgena. Ķekavas novada sporta skolas/ “Dobeles dzirnavnieks/ FeelFree” riteņbraucēja Latvijas čempionātā visās disciplīnās izcīnīja otrās vietas. Sekmīgi Santa startēja arī starptautiskajās sacensībās Beļģijā. Labāko sešiniekā spēja iekļūt arī – Megana Grīslīte (Dobeles sporta skola), Enia Kaņepēja (“Belo CP/ RRS”) un Madara Āboma (Dobeles sporta skola).

RANGA REZULTĀTI ATRODAMI ŠEIT:

Jauniešu meiteņu grupā ranga pirmais numurs šajā gadā ir “RRS/ Purvciems” sportiste Kitija Siltumēna. Šī gada Latvijas labākā jaunatnes šosejas riteņbraukšanas trenera Jāņa Krišlauka audzēkne nopelnījusi 81 punktu. Kitija uzvarēja Latvijas čempionāta individuālajā braucienā, kā arī “Cerību kausa” kopvērtējumā. Otrā vieta sezonas rangā “Smiltenes BJSS/ Velolifestyle” riteņbraucējai Evai Elīzai Leikartei. Eva stabili aizvadīja “Cerību kausa” sezonu, kā arī bija trešā Latvijas čempionāta individuālajā braucienā. Kopumā smiltenietei 47 punkti. Trešā vieta rangā tikmēr ir Dobeles sporta skolas riteņbraucējai Evelīnai Ermanei Marčenko, kura šogad spēja uzvarēt Latvijas čempionātu kalnā braukšanā. Sezonā kopumā dobelnieci 38 punkti. Tik pat daudz punkti arī Vietas labāko  Martai Petkus (Dobeles sporta skola/ RK Liepāja). Top 6 iekļuvušas arī: Renāte Rodionova (Carnikavas sporta centrs) un Anastasija Golovčinska (“RRS/ Dzirciems”) .

RANGA REZULTĀTI ATRODAMI ŠEIT:

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew