Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija informē, ka 2019. gada Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā visām vecuma grupām notiks 27. jūnijā Rīgā esošajā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē. Tikmēr grupas brauciena sacensības jauniešu, junioru, sieviešu elites, amatieru un elites vīriešu konkurencēs norisināsies Kuldīgā.

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā ir prestižākās mūsu valstī notiekošās riteņbraukšanas sacensības. Tradicionāli tās pulcē visus labākos valsts velosportistus, tostarp tādus pasaules elites riteņbraukšanā sevi apliecinājušus vīrus kā: Tomu Skujiņu, Kristu Neilandu, Emīlu Liepiņu, Gati Smukuli, Alekseju Saramotinu un citus.

Pateicoties Ceļu Satiksmes drošības direkcijas atbalstam, 27. jūnijā otro gadu pēc kārtas Latvijas čempionāta sacensības individuālajā braucienā notiks Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Rīgā. Šajā gadā šeit notiekošās sacensības bija aizraujošs notikums līdzjutējiem, kā arī pašiem dalībniekiem. 2019. gadā par valsts čempionāta godalgām individuālajā braucienā sacentīsies C grupas zēnu un meiteņu, jauniešu puišu un meiteņu, junioru puišu un meiteņu, U23, elites un amatieru kategoriju vīru, kā arī elites un amatieru kategoriju dāmu grupās. Jāizceļ, ka Latvijas čempionāts individuālajā braucienā C grupā zēniem un meitenēm Latvijas čempionātā atgriezīsies pēc daudzu gadu pārtraukuma.

Pateicoties vietējās pašvaldības atbalstam, Latvijas čempionāta grupas brauciena sacensību norises vietā būs riteņbraukšanas sporta tradīcijām un panākumiem bagātā Kuldīga. No šīs skaistās un vēsturiskās pilsētas nāk arī pēdējo divu gadu Latvijas čempions grupas braucienā Krists Neilands un citi augsta līmeņa Latvijas velsportisti.

 29. jūnijā visas dienas garumā Kuldīgā un tās apkārtnē notiks grupas brauciena sacensības jauniešu, junioru meiteņu, junioru puišu, kā arī elites un amatieru sieviešu konkurenču grupās. Tikmēr Latvijas čempionāta kulminācija gaidāma 30. jūnijā, kad Kuldīgas Pilsētas laukumā par valsts čempionāta godalgām sacentīsies amatieru grupu vīri, bet pēc viņu finiša sacensības uzsāks elites sportisti. Tiek plānota arī Latvijas čempionāta grupas braucienā rīkošana C grupas zēniem. Šīs sacensības norisināsies kādā no “Cerību kausa” izcīņas posmiem.

 

 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew