Sidebar

Ceturtdien pulksten 13:00 Facebook lapā “Sporta mikrofons”, lietotnē LMT Straume un interneta platformā straume.lmt.lv raidījumā VELO Studija viesosies bijušais profesionālais Latvijas šosejas riteņbraucējs, šobrīd riteņbraukšanas treneris Raivis Belohvošciks.

Karjeras laikā Raivis izcīnīja augsto ceturto vietu pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā elites vīru un junioru konkurencēs. Pēc profesionālās karjeras beigām viņš sekmīgi spēja pārkvalificēties par riteņbraukšanas treneri. Raivis izveidojis savu riteņbraukšanas klubu “Belo Cycling project”. Īpaši lielu rūpi bijušais profesionālis uzņēmies par meiteņu riteņbraukšanas attīstīšanu. Viņš spēja profesionālajā komandā iekārtot Liju Laizāni, bet šobrīd strādā ar talantīgajām jaunajām sportistēm – Līnu Svarinsku, Eniu Kaņepēju un citām.

Raidījumā runāsim par Raivja profesionālo karjeru, spēju pārkvalificēties no sportista par treneri, lielākajiem izaicinājumiem trenera darbā, sapņiem un reālajām iespējām starptautisko panākumu gūšanā.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
elkor
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
piebalga1
logo Zakumuiza

lvm

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew