Sidebar

Latvijas elites izlases šosejas riteņbraucēja Emīla Liepiņa pārstāvētā Beļģijas profesionālā kontinentālā komanda “WB Aqua Protect Veranclassic” pirms sezonas mainījusi savu nosaukumu un turpmāk būs pazīstama kā “Wallonie – Bruxelles” vienība. Tikmēr mūsu kalu riteņbraucēja Mārtiņa Blūma Nīderlandes vienība šajā gadā nesīs “CST Sandd Bafang racing team” vārdu.

Latvijas elites šosejas riteņbraucējs Emīls Liepiņš Spānijā turpina gatavošanos jaunajai sacensību sezonai. Pirmais oficiālais starts dobelniekam gaidāms no 16. – 21. februārim, kad viņš startēs Omānas daudzdienu velobraucienā (UCI 2 HC kategorija). Liepiņš aizvadījis arī treniņnometni un prezentācijas pasākumus jaunās komandas sastāvā. Prezentācijas laikā arī oficiāli tika prezentēts jaunais komandas nosaukums, kas no šīs sezonas būs “Wallonie Bruxelles”.

Komandas atbalstītāju pulkam pievienojusies arī Valonijas - Briseles federācija. Liepiņa pārstāvēto vienību atbalsta arī Beļģijā populārā “Lotto” kompānija un virkne citu nozīmīgu atbalstītāju. Sacensībās Emīls un citi viņa komandas biedri turpmāk startēs ar “Ridley” zīmola velosipēdiem, ko izmanto arī pasaules tūres beļģu vienība “Lotto Soudal”. “Wallonie Bruxelles” jauno sezonu iesāks šīs nedēļas otrajā pusē Spānijas salā Maljorkā notiekošajos viendienas velobraucienos, kuros startēs arī Toms Skujiņš, Māris Bogdanovičs un Viesturs Lukševics.

Izmaiņas komandas nosaukumā skārušas arī Mārtiņa Blūma pārstāvēto UCI elites MTB komandu. Ja pērn komandas nosaukums bija “CST Sandd Americian Eagle”, tad šajā gadā tā startēs ar nosaukumu “CST Sandd Bafang Racing team”. Lai arī “Bafang” ir viens no lielākajiem velosipēdu elektro motoru ražotājiem pasaulē, tomēr komandas sportisti sacensībās, protams, startēs ar standarta MTB sacensību velosipēdiem.

Cēsinieks Mārtiņš Blūms šobrīd atrodas Spānijā, kur ar UCI kategorijas daudzdienu MTB sacensībām arī uzsāks jauno sacensību sezonu. Martā viņš startēs leģendārajā “Cape Epic” MTB daudzdienu sacīkstē.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew