Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas mājaslapā – www.lrf.lv – publicēts 2019. gada šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību kalendārs ar piešķirtajām kategorijām. Licencētie sportisti šajā gadā automātiski tiks iekļauti Latvijas MTB Nacionālajā rangā un Latvijas kausā šosejas riteņbraukšanā. Foto: Jānis Lārmanis.

Aktīvi jaunajai riteņbraukšanas sacensību sezonai gatavojas kā dalībnieki, tā arī organizatori. Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) līdz 1. februārim sacensību rīkotājus aicināja reģistrēt savas rīkotās sacensības oficiālajām 2019. gada kalendāram.

IEPAZĪSTI UN IZPLĀNO SAVU SACENSĪBU KALENDĀRU: 

Mājaslapā www.lrf.lv sadaļā “Sacensības” atrodams oficiālais sacensību kalendārs. Tajā atrodamas gan jau sevi apliecinājušās sacensības, gan arī vairāki jauninājumi. Šosejas riteņbraukšanas sacensību kalendāru papildinājušas “Smiltenes kausa”, “Biķernieku lielās balvas”, “Rīgas lielās balvas”, “Ķekavas velobrauciena” un Ilūkstes šosejas riteņbraukšanas sacensības. Tikmēr MTB kalendārā pirmo reizi iekļautas “Baker sport” MTB maratona un MTB krosa sacensības.

LATVIJAS MTB NACIONĀLAIS RANGS:

Kalnu riteņbraukšanas cienītājiem šajā sezonā tiks piedāvāta iespēja, reģistrējot savu sportista licenci, automātiski tikt iekļautam Latvijas Nacionālā MTB ranga vērtējumā. Tajā tiks iekļautas visas kalendārā esošās augstākās, 1., 2. un 3. kategorijas sacensības. Vienlaikus, LRF aicina velomīļus ņemt dalību 4. kategorijas sacensībās. Nacionālā MTB ranga dalībnieki tiks vērtēti un pēc sezonas apbalvoti gan absolūtajā vērtējumā vīriešiem, sievietēm un komandām, gan arī vecuma grupu ieskaitē vīriem un dāmām, sākot no junioru līdz pat V65+ grupai. Latvijas Nacionālā MTB ranga nolikums un punktu skala tiks publicēta 18. februārī. Pirmās ranga sacensības gaidāmas aprīlī, kad norisināsies pirmie “Latvijas MTB maratona”, “Vivus.lv MTB maratona” un “Baložu velokrosa” posmi.

LATVIJAS KAUSS ŠOSEJAS RITEŅBRAUKŠANĀ:

Šosejas riteņbraukšanas cienītājiem šajā gadā būs lieliska iespēja startēt Latvijas kausa seriālā. Tajā automātiski iekļautas visas kalendārā esošās augstākās, 1.,2. un 3. kategorijas sacensības. Arī šeit dalībnieki tiks vērtēti un apbalvoti absolūtajā vērtējumā, kā arī pa vecuma grupām, sākot no junioriem līdz pat V65+ konkurencei. Latvijas kausa sacensību nolikums un punktu skala mājaslapā lrf.lv būs pieejami no 19. februāra. Jāizceļ, ka Latvijas kausa līderi junioru, Vīru, Vīru 45+ un dāmu konkurencēs sacensībās startēs līderu kreklos. Īpašu intrigu Latvijas kausam piedos komandu vērtējums, kur katrās sacensībās tiks vērtēti līdz četriem sportistiem.

LICENCES REĢISTRĀCIJA UN PRIEKŠROCĪBAS NO TĀS:

Mājaslapā www.lrf.lv ikvienam ērti iespējams reģistrēties sportista licencei, kas pieejama gan drukātā, gan elektroniskā veidā. Galvenais priekšnosacījums licences iegūšanai ir derīga apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem.

Bieži vien riteņbraucēji uzdod pamatotus jautājumus par to, kādēļ nepieciešams iegādāties licenci un kādas priekšrocības tā sniedz? Šajā gadā licences iegāde būs kā dalības maksa Latvijas čempionātam šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā un grupas braucienā, Latvijas čempionātam MTB XCO krosā un Latvijas kausa finālposmam – “Smiltenes kausam” bruģa kritērija braucienā. Vienlaikus, licencētajiem sportistiem būs iespējams baudīt priekšrocības LRF partneru sniegtajiem pakalpojumiem. Plašāk par katru no tiem būs iespējams uzzināt nākamajā nedēļā. Ar derīgu licenci tās īpašnieks automātiski tiks iekļauts Latvijas kausa šosejas riteņbraukšanā un Latvijas Nacionālā MTB ranga vērtējumā. Tomēr galvenais licences mērķis ir – piederības zīme Latvijas Riteņbraukšanas federācijai un Starptautiskajai Riteņbraukšanas savienībai. Plašāk par to, kādēļ iegādāties licenci uzzināt vari ŠEIT:

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew