Sidebar

Šīs nedēļas ceturtdienā pulksten 13:00 “Sporta mikrofons” raidījumā VELO Studija viesosies aizvadītās sezonas vadošie Latvijas amatieru šosejas riteņbraucēji – Kristaps Knops un Artis Roze. Jaunajā sezonā šosejas riteņbraucējus mūsu valstī sagaida jauns izaicinājums – Latvijas kauss. Šīs būs viena no galvenajām sarunas tēmām. Foto: Jeļizaveta Iļjina. 

Jaunā riteņbraukšanas sacensību sezona Latvijā vairs nav aiz kalniem. Ar dažādām iespējām tai gatavojas arī aizvadītās sezonas sīvākie konkurenti Latvijas Riteņbraukšanas federācija šosejas riteņbraukšanas amatieru rangā – tukumnieks Artis Roze un no ventspilnieka par carnikavieti kļuvušais Kristaps Knops.

Šī būs abu sīvāko konkurentu pirmā tikšanās pirms jaunās sezonas. Runāsim par gatavošanos tai, izvirzītajiem mērķiem, amatieru riteņbraukšanas attīstību Latvijā, gaidāmo Latvijas kausa projektu, pasaules amatieru čempionātu, iespējām savienot darbu un riteņbraukšanu, uzturu, treniņplāniem un citām interesantām lietām.

Pieslēdzies tiešraidei vai skaties ierakstā Facebook lapā “Sporta mikrofons”, lietotnē “LMT Straume” un interneta platformā straume.lmt.lv.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew