Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) no Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) saņēmusi nozīmīgu dāvinājumu – desmit jaunus “Scott” kompānijas šosejas velosipēdus, ķiveres un veloapģērbu. Velosipēdi un ekipējums tiks piešķirts lietošanā Latvijas vadošajiem junioru un jauniešu izlases sportistiem. Foto: Kaspars Suškevičs. 

LRF sadarbība ar UCI bijusi sekmīga jau iepriekš. 2015. gadā pēc LRF prezidenta Igo Japiņa lūguma, Latvijas jaunajiem šosejas riteņbraucējiem tika piešķirti jauni un tam laikam konkurētspējīgi kompānijas “Felt” šosejas velosipēdi. Ar tiem mūsu vadošie šosejas riteņbraucēji sekmīgi startējuši kā pašmāju, tā visaugstākā mēroga starptautiskajās sacensībās.

LRF aizvadītajā gadā atkāroti vērsās pie UCI, ar lūgumu mūsu jaunajiem un talantīgajiem sportistiem dāvināt tika ļoti nepieciešamo inventāru. Pasaules vadošā riteņbraukšanas sporta organizācija arī šajā reizē savu palīdzību neatteica. Februāra sākumā Latvijā nonāca desmit jauni “Scott” firmas velosipēdi, velo ķiveres un velo apģērbs. Jaunos velosipēdus lietošanā saņems Latvijas vadošie junioru un jauniešu grupas sportisti, kuri izlases sastāvā startēs visaugstākā mēroga starptautiskajās sacensībās.

Jau šajā nedēļā Latvijas vadošie junioru braucēji dosies uz treniņnometni Itālijā, kur trenera Armanda Bēča vadībā veiks pēdējos sagatavošanās darbus pirms jaunās sezonas.

Foto sesija pieejama ŠEIT

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew