Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) 9. martā rīkos ikgadējo šosejas un MTB tiesnešu semināru. Tajā piedalīties aicināti gan esošie tiesneši, kuriem būs lieliska iespēja iepazīties un izprast jaunākos Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) noteikumus. Tikmēr interesentiem, kuri vēlas kļūt par licencētiem LRF tiesnešiem, seminārs būs ļoti nozīmīgs pirms gaidāmā eksāmena, kas plānots marta beigās.

LRF prioritāšu vidū ir radīt sakārtotu un pārskatāmu Latvijā notiekošo sacensību vidi. Ļoti nozīmīga loma tajā ir sacensību tiesnešiem, kas palīdz rīkotājiem novadīt sacensības atbilstoši UCI noteikumiem. Divas reizes gadā LRF tiesnešu kolēģija rīko izglītojošus seminārus, ar mērķi skaidrot un pareizi traktēt UCI noteikumus, īpašu uzmanību vēršot to izmaiņām salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.

9. martā LRF aicina esošos tiesnešus, sacensību organizatorus, kā arī ikvienu citu interesentu, kuram ir interese kļūt par šosejas un/vai MTB riteņbraukšanas tiesnesi, uz semināru. Tā sākums gaidāms pulksten 10:00, bet paredzētais ilgums – līdz pulksten 14:00. Semināra norises vieta – “Elektrum Olimpiskā sporta centra” LSFP konferenču zāle (Grostonas ielā 6b, Rīgā).

Semināra plānotā darba kārtība:

LRF sacensību menedžera Toma Marksa uzruna par LRF 2019. gada projektiem

LRF tiesnešu kolēģijas priekšsēdētāja Aleksandra Trofimova uzruna par aizvadīto sezonu un šīs sezonas izaicinājumiem

LRF tiesnešu kolēģijas priekšsēdētāja Aleksandra Trofimova prezentācija par jaunāko UCI noteikumu redakciju

Vienošanās par šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību tiesnešu eksāmena norisi

Pieteikties semināram iespējams līdz 2019. gada 6. martam, rakstot uz elektroniskā pasta adresi: toms@lrf.lv.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew