Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) aicina riteņbraukšanas komandas reģistrēties 2019. gada sezonas Latvijas kausa sezonai šosejas riteņbraukšanā, kā arī Latvijas Nacionālajam rangam MTB riteņbraukšanā. Pirmo gadu reģistrācija noteikta bez maksas. Vienīgais nosacījums – komandā esošajiem amatieru, junioru vai elites braucējiem – jābūt reģistrētai 2019. gada LRF licencei. Foto: Romāns Kokšarovs.

LATVIJAS KAUSS ŠOSEJAS RITEŅBRAUKŠANĀ:

2019. gada sezona Latvijas riteņbraukšanā solās būt ļoti aizraujoša un notikumiem bagāta. LRF un pārējie sacensību rīkotāji velomīļiem ik nedēļu no marta līdz pat novembrim piedāvās aizraujošas šosejas vai MTB riteņbraukšanas sacensības.

Ar mērķi radīt papildus interesi junioru, amatieru un elites kategoriju riteņbraucējiem/ām, LRF sadarbībā ar sacensību rīkotājiem radījusi jaunu projektu – Latvijas kausu šosejas riteņbraukšanā. Tajā tiks vērtēti dalībnieki ar derīgām LRF junioru, “Cycling for all” (vecumā no 19 – 34 gadiem), “Master” (vecumā no 35 gadiem), kā arī elites licencēm. Jāizceļ, ka individuālajā ieskaitē noteikts arī vecuma grupu iedalījums, kā arī debitantu nominācija.

Latvijas kausā šosejas riteņbraukšanā iekļautas kopumā 20 augstākās, 1., 2. un 3. kategorijas sacensības. Atkarībā no sacensībām piešķirtās kategorijas, dalībniekiem būs iespējams cīnīties par noteiktu punktu skaitu.

LRF īpaši padomājusi arī par komandām. Izveidota komandu ieskaite. Katras komandas sastāvā var iekļaut neierobežotu skaitu riteņbraucēju ar junioru, “Cycling for all”, “Master” un elites licencēm. Katrās Latvijas kausa sacensībās tiks vērtēta līdz četru labāko komandas sportistu gūto punktu summa. Interesanti, ka komandu reģistrācija šajā gadā ir bez maksas. Vienīgais priekšnoteikums ir tas, kas visiem komandas sastāvā esošajiem sportistiem jāreģistrē 2019. gada LRF licences. To ērti izdarīt var ŠEIT:

LRF sarūpējusi iespēju šosejas riteņbraukšanas cienītājiem bezmaksas dalību kopumā četros Latvijas kausa posmos – Cēsu velofestivālā, Latvijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā, Latvijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā un Latvijas kausa lielajā finālā – bruģa kritērijā “Smiltenes kauss”. Bez tam, LRF rīkos arī “Biķernieku lielās balvas” un “Rīgas lielās balvas” sacensības grupas braucienos.

Iepazīsties ar Latvijas kausa nolikumu, punktu skalu, kā arī reģistrē komandu ŠEIT.

LATVIJAS NACIONĀLAIS MTB RANGS:

Pārmaiņas, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, piemeklējušas arī MTB riteņbraukšanu. Amatieru rangu nomainījis Latvijas Nacionālais rangs. Tajā automātiski tiks iekļauti visi licencētie junioru, “Cycling for all”, “Master” un elites licenču īpašnieki/ces. Arī šeit individuālajā ieskaitē noteikts, kā absolūtais, tā arī vecuma grupu iedalījums, kā arī debitantu nominācija.

Latvijas Nacionālajā MTB rangā iekļautas kopumā 46 augstākās, 1., 2. vai 3. kategorijas sacensības, kas norisinās visos Latvijas reģionos. Līdzīgi kā Latvijas kausā šosejas riteņbraukšanā, arī Nacionālajā MTB rangā tā dalībniekiem, atkarībā no sacensībām piešķirtās kategorijas, būs iespējams iegūt konkrētu punktu skaitu atbilstoši punktu skalai.

Komandu vērtējumā tiks iekļautas visas rangā iekļautās sacensības. Sastāvā iespējams pieteikt neierobežotu dalībnieku skaitu, bet katrās sacensībās tiks vērtēti līdz četru labāko komandas sportistu iegūtā punktu summa. Sastāvā var iekļaut dalībniekus ar derīgām junioru, “Cycling for all”, “Master” un elites licencēm. Reģistrācijas maksa līdz 1. aprīlim netiek piemērota.

LRF MTB cienītājiem piedāvās iespēju bez maksas piedalīties Latvijas čempionātā MTB Olimpiskajā krosā, kas 21. jūlijā norisināsies Siguldā “Fischer slēpošanas centrā”.

Gan Latvijas kausa šosejas riteņbraukšanā, gan Latvijas Nacionālā MTB ranga dalībnieki var baudīt arī lielisku licenču lojalitātes programmu. Ar tās iespējām iepazīties var ŠEIT:

LRF vērš uzmanību visiem riteņbraucējiem, kuri vēlas reģistrēt 2019. gada LRF licences:

Izvēlas laukā komanda ir jānorāda tā komandas, ko sportists pārstāv Latvijas kausā šosejas riteņbraukšanā.

Izvēles laukā klubs ir jānorāda tā komanda, ko sportists pārstāv Latvijas Nacionālajā MTB rangā.

Licence ir derīga un uzrādāma arī elektroniskā veidā.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew