Sidebar

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš ceturtdien finišēja lielajā grupā un izcīnīja 20. vietu Pasaules tūres kalendārā iekļautā "Tirreno-Adriatico" velobrauciena otrajā posmā.

 Ceturtdien aizvadītais 195 kilometrus garais posms no Kamaiores līdz Pomarančei bija ar vairākiem kalnu kāpumiem un arī noslēdzošie seši kilometri bija pret kalnu. Tajā uzvaru svinēja Žiljēns Alafilips ("Deceuninck - Quick Step"), kurš šo gadu sācis fantastiski un svinēja jau piekto uzvaru. Vēl tikai sestdien viņš guva panākumu "Strade Bianche" velobraucienā.

Grupa pirms tam bija atvairījusi vairākus uzbrukumus un finišā otro vietu guva beļģis Gregs Van Avermāts (CCC), bet trešo itālis Alberto Betiols ("EF-Education First"). Finišā identisks laiks tika fiksēts 33 sportistiem, 20. vietu gūstot "Trek - Segafredo" komandu pārstāvošajam Skujiņam. Otrs latvietis Krists Neilands ("Israel Cycling Academy") finišēja 93. vietu, atpaliekot četras minūtes un 14 sekundes. Jānem vērā, ka vēl pirms pēdējā kalna Krists bija vadošajā grupā, tomēr tad bija spiests izbraukt no trases, kas lika zaudēt daudz laika. 

Velobrauciens trešdien sākās ar komandu braucienu. Vadībā pašlaik ir "Mitchelton-Scott" vienību pārstāvošie Ādams Jeitss un Brents Bukvolters, tikmēr Skujiņš atrodas 22. pozīcijā, zaudējot minūti un 13 sekundes, bet Neilands atpaliek jau piecas minūtes un 19 sekundes, kas dod 85. pozīciju.
 

Kalnainais velobrauciens septiņu posmu garumā ilgs līdz nākamajai otrdienai. Cīņā par kopvērtējumu nozīmīgs solās būt noslēdzošais etaps, kurā riteņbraucēji sacentīsies desmit kilometrus garā individuālajā braucienā.

 
Izmantotie resursi:
sportacentrs.com 
 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew