Sidebar

Šīs nedēļas ceturtdienā, 4. aprīlī, pulksten 13:00 universālveikalā “Elkor Plaza” notiks Latvijas Riteņbraukšanas federācijas iniciētā projekta “Elkor – Giant” Latvijas kauss šosejas riteņbraukšanā prezentācijas pasākums, kurā piedalīsies visas reģistrētās komandas un citi interesenti.

Pateicoties Latvijas labāko riteņbraucēju sekmīgajam sniegumam starptautiskajā arēnā, arvien lielāka popularitāte vērojama arī šosejas riteņbraukšanas attīstībā Latvijā gan junioru, gan arī amatieru un elites braucēju vidū.

Šajā gadā Latvijas Riteņbraukšanas federācija kopā ar Latvijas vadošajiem šosejas riteņbraukšanas sacensību rīkotājiem organizē mūsu valstī vēl līdz šim nebijuši projektu – Latvijas kausu šosejas riteņbraukšanā. Pirmajā tā sezonā interesantais un riteņbraukšanas attīstībai ļoti nepieciešamais projekts nesīs “Elkor – Giant” Latvijas kausa vārdu.

Kopumā “Elkor – Giant” Latvijas kausā iekļautas 20 sacensības Rīgā un arī pārējos Latvijas reģionos. Pirmie divi posmi notiks 13. un 14. aprīlī Dobeles pusē, kur norisināsies “Dobeles dzirnavnieks kausa” 1. un 2. posms. Kausa ieskaitē iekļauti arī Latvijas čempionāti grupas un individuālajā braucienā, Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciena sporta distance un daudzi citi jauni, kā arī tradīcijām bagāti velobraucieni. Sezonas lielais fināls 14. septembrī gaidāms Smiltenē, kur pēc 15 gadu pārtraukuma tika atjaunots leģendārais bruģa kritērijs.

Individuālajā vērtējumā vīriešiem un sievietēm iekļautas 14 vecuma un meistarības grupas. Par Latvijas kausu sacentīsies juniori un elites braucēji, kā arī dažādu vecuma grupu amatieru riteņbraucēji. Iekļauts arī komandu vērtējums, kur komandas sacentīsies par vērā ņemamām naudas balvām. Plānots, ka vairākos posmos startēs arī Latvijas labākie velosportisti – ar Tomu Skujiņu, Emīlu Liepiņu, Kristu Neilandu, Andžu Flaksi, Alekseju Saramotinu, Māri Bogdanoviču, Viesturu Lukševicu, Andri Vosekalnu un citiem priekšgalā.

Ceturtdien pulksten 13:00 universālveikalā “Elkor Plaza” norisināsies “Elkor – Giant” Latvijas kausa prezentācijas pasākums. Tā laikā gaidāma komandu prezentācija. Šajā gadā reģistrētas 14 komandas no Rīgas, Dobeles, Smiltenes, Valmieras un citām Latvijas vietām.

Pasākuma laikā arī tiks prezentēts līdera krekls, ko izstrādājis pašmāju velo apģērba ražotājs “4 Cyclists”. Tikmēr “Piebalgas alus” iepazīstinās ar sniegto atbalstu kausa dalībniekiem un jaunajiem pašmāju riteņbraucējiem.

Afisa 2019 3

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew