Svētdien Malaizijā aizvadīts UCI HC kategorijas daudzdienu velobrauciena “Tour de Langkawi” otrais posms, kurā 200 kilometru garajā distancē Māris Bogdanovičs finišēja 13., bet Aleksejs Saramotins 20. vietā.

Spēcīgajā tveicē, gaisa temperatūrai sniedzoties pāri 40 grādiem pēc celsija, svētdien turpinājās Langkavī tūre, kas ir vienas no prestižākajām Āzijas sacensībām. Otrajā posmā tika veikta 200,6 kilometru gara distance ar vairākiem kāpumiem tajā. Pēdējā distances daļa gan atradās līdzenumā, tādējādi varēja prognozēt lielās grupas finiša spurtu.

Pēc atrāvienu likvidēšanas tas arī piepildījās. Spraigā finiša spurtā uzvarēja mājinieks Mohds Salehs, kurš distancē pavadīja 4 stundas 53 minūtes un 20 sekundes. Otro vietu ieguva itāļu sprinteris Andreā Guardini (“Bardiani – CSF”), bet trešais bija Japānas izlases sportists Kazušige Kuboki.

Vadošās grupas priekšā finišēja arī abi latvieši. Māris Bogdanovičs finišēja 13. vietā, bet Aleksejs Saramotins (abi “Interpro Cycling academy”) bija 20 (abi +00:00:00). Kopvērtējumā Māris ieņem 74., bet Aleksejs 75. pozīciju. Tūri turpina 122 riteņbraucēji.

Velobrauciens turpināsies pirmdien, kad tiks veikts 192,6 kilometru garais trešais posms līdzenuma apstākļos. Velobrauciens noslēgsies nākamās nedēļas sestdienā.