Latvijas junioru izlases šosejas riteņbraucējs Daniels Kažis izcīnīja septīto, bet Pauls Rubenis bija desmitais prestižo UCI 1. kategorijas junioru daudzdienu sacensību “Cottbuser” velobrauciena noslēdzošajā posmā. Kopvērtējumā no latviešiem visaugstāk bija Kažis, kuram ļoti cienījamā 14. vieta. Foto: Kaspars Suškevičs.

“Cottbuser” velobrauciens svētdien noslēdzās ar 120 kilometru garo trešo posmu. Līdzīgi kā iepriekš aizvadītajos etapos, arī šajā reizē uzvarētāja liktenis izšķīrās lielās grupas finiša spurtā. Tāpat kā 2b posmā, arī noslēdzošajā etapā uzvarēja beļģis Jūls Maess, kurš distancē pavadīja 2 stundas 41 minūti un 16 sekundes. Otro vietu ieguva vācietis Laurents Pierza, kamēr uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa dānis Magnuss Rosts.

Daniels Kažis finišēja 7. vietā, kas bija viņa augstākais rezultāts šajā velobraucienā. Trešo reizi desmitniekā iekļuva arī Pauls Rubenis, kuram desmitā pozīcija. Lielajā grupā finišēja arī – Eduards Strēlis un Kristiāns Belohvoščiks, kuriem attiecīgi 36. un 42. vieta. Tikmēr Alekss Krasts finišu nesasniedza.

Kopvērtējumā uzvarēja Polijas riteņbraucējs Mihals Galka, kurš tuvāko sekotāju  Hannesu Vilkšu no Vācijas apsteidza par 14 sekundēm. No mūsu sportistiem Danielam Kažim (“RRS/ Vecmilgrāvis”) 14. vieta (+00:00:41). Pauls Rubenis (“RRS/ Purvciems”) noslēdza TOP20 (+00:00:46). Kristiānam Belohvoščikam (“RRS/ Belo CP”) 51. vieta (+00:01:39), bet Eduardam Strēlim 70. pozīcija (+00:02:22). Sacensības noslēdza 92. riteņbraucēji.