Ceturtdien Malaizijā notiekošā UCI 2. kategorijas daudzdienu velobrauciena “Tour de Iskandar Johor” otrajā posmā desmito vietu izcīnījis Latvijas elites šosejas riteņbraucējs Andris Vosekalns (“Hengxiang”). Kopvērtējumā Andris atrodas 19. pozīcijā.

Turpinot sezonas pirmo daļu sacensībās Āzijā, Andris Vosekalns Ķīnas komandas “Hengxiang” sastāvā uzsācis dalību Malaizijā notiekošajā UCI 2.2 kategorijas velobraucienā “Iskandar Johor”. Sacensībās iekļauti trīs posmi.  Dalībnieku vidū kontinentālo un klubu vienību sportisti.

Velobrauciens iesākās trešdien, kad tika veikta 122,9 kilometru gara distance. Uzvaru tajā izcīnīja Kanādas riteņbraucējs Raiens Rotss no “X – Speed  United” vienības, kurš distancē pavadīja 2 stundas 35 minūtes un 3 sekundes. Andris Vosekalns 108 dalībnieku konkurencē finišēja 35. vietā (+00:00:35 aiz uzvarētāja). Alūksnietis sekmēja komandas biedra Guangtona Ma devīto vietu.

Otrajā posmā velosportisti sacentās 172,4 kilometru garajā distancē. Spraigā cīņā pie solo uzvaras tikt izdevās Moldovas riteņbraucējam Kristianam Railenū. Otro vietu ieguva Vosekalna pārstāvētās vienības pārstāvis Žangs Žengs (+00:00:04). Andris Vosekalns tikmēr finišēja desmitajā vietā (+00:01:16)

Kopvērtējumā 2014. gada Latvijas čempions ir 19. (+00:01:29 aiz līdera Mario Vogta).