Ceturtdien Polijā aizvadīts UCI 1. kategorijas junioru daudzdienu velobrauciena “Grudzidz” otrais posms, kurā septīto vietu izcīnīja Latvijas sportists Alekss Krasts. Pēc pirmās dienas kopvērtējuma otrajā vietā esošais Pauls Rubenis tikmēr piedzīvoja kritienus un finišēja sekotāju vidū.

Latvijas izlases un “Dobeles dzirnavnieks/ Feel Free” komandas Polijā turpina vienu no šīs valsts pašiem prestižākajiem junioru daudzdienu velobraucienu “Grudizidz”. Pirmajā dienā tika veikti divi posmi. 1a posmā otro vietu izcīnīja Pauls Rubenis, bet 1b posmā viņam septītā vieta. Kopvērtējumā pirms trešā posma Paulam otrā vieta un labākā sprintera krekls.

2. posmā riteņbraucēji sacentās 86,2 kilometru garajā distancē. 14 braucēju lielajā atrāvienā spēja būtu divi latvieši – Alekss Krasts un Roberts Andersons. Tikmēr neveiksmes šajā etapā piemeklēja Rubeni, kurš bija spiests piedzīvot kritienus.

Uzvaru posmā izcīnīja Roberts Donaldsons no Lielbritānijas, kurš trasē pavadīja 2 stundas  2 minūtes un 10 sekundes. 9 sekundes viņam zaudēja un otro vietu ieguva mājinieks Jabubs Rutkovskis, bet labāko trijnieku noslēdza Andrejs Ponomars no Ukrainas.

Alekss Krasts finišēja 7. vietā (+00:00:35). Roberts Andersons tikmēr ieņēma 11. pozīciju (+00:01:32). 21. Pauls Rubenis (+00:04:07). 71. Oskars Dankbārs (+00:09:24), 91. Elvijs Zommers, 100. Jānis Šēlis, 101. Gatis Līvs, 108. Kārlis Smilga (visi +00:12:37). Aivim Leibmanam 114. pozīcija  (+00:12:54), kamēr Mārtiņš Bruno Binovskis tika ierindots 118. vietā (+00:18:05).

Kopvērtējumā visaugstāk no latviešiem ir Alekss Krasts, kuram astotā vieta (+00:00:52). Pauls Rubenis ir 15. (+00:04:04). Vēl TOP 50 ir arī Roberts Andersons, kuram 37. pozīcija (+00:04:46). Aktīvākā braucēja vērtējumā Rubenis atkāpies uz trešo vietu.