Sidebar

Nākamās nedēļas sestdienā, 11. maijā, Cēsīs notiks par labu tradīciju kļuvušais “Cēsu velofestivāls”. Tā ietvaros norisināsies arī Latvijas jaunatnes riteņbraukšanas sacensību seriāla “Cerību kauss” otrais posms un “Elkor – Giant” Latvijas kausa ceturtais posms. Elektroniskā pieteikšanās lieliskajam velo notikumam turpināsies līdz 8. maijam. PROGRAMMA PIEEJAM ŠEIT:

Cēsis, pateicoties savam paugurainajam reljefam un sportiskajām tradīcijām, ir lieliski piemērota vieta velo pasākumu rīkošanai. Turpinot sekmīgās tradīcijas, 11. maijā šeit norisināsies “Cēsu velofestivāls”, kas visas dienas garumā aicinās piedalīties gan lielus, gan arī mazus riteņbraukšanas sporta cienītājus. Visos braucienos dalība ikvienam dalībniekam bez maksas.

“Cēsu velofestivālu”  kā pirmie atklās Latvijas jaunatnes šosejas riteņbraucēji, kuri aizvadīs “Cerību kausa” otrā posma sacensības. Pulksten 10:00 trasē dosies D grupas zēni, kā arī C un D grupas meitenes, veicot 16 kilometru garu distanci. Pulksten 10:45 sekos C grupas zēnu un B grupas meiteņu brauciens (27 kilometri), bet “Cerību kausu” pulksten 11:45 noslēgs B grupas zēni un A grupas juniores (43,2 kilometri). Turpinot šogad uzsākto tradīciju, arī Cēsu posmā kādai no “Cerību kausa” grupām balvas pasniegs kāds no Latvijas labākajiem riteņbraucējiem. Šajā reizē tas būs cēsinieks Mārtiņš Blūms, kurš 2017. gadā triumfēja Pasaules kausa MTB XCO krosā U23 vecuma grupas kopvērtējumā.

Pirmo reizi “Cēsu velofestivālā” iekļauts “Elkor – Giant” Latvijas kausa posms šosejas riteņbraukšanā, pulcējot mūsu valsts vadošos juniorus, amatierus, kā arī arī elites braucējus vīriešu un sieviešu konkurencēs. Šajā braucienā bez maksas startēs  LRF licencētie dalībnieki. Riteņbraucējiem būs jāveic 64,8 kilometru gara distance, kas sadalīta 12 apļos. Šī brauciena provizoriskais starts gaidāms pulksten 13:00. Numuru izņemšana sacensību norises vietā – Rīgas ielā 42  -  vietā no pulksten 11:30.

No pulksten 13:30 starta un finiša centrā sāksies reģistrācija “Cēsu velofestivāla” Tautas braucienam, kurā laipni lūgti piedalīties visi velomīļi, neatkarīgi no sportiskās sagatavotības vai dzimuma vecumā no 12 gadiem. Tautas brauciena starta šāviens tiks dots pulksten 14:30. Vienīgais dalības nosacījums – velo aizsargķivere.

“Cēsu velofestivālu” noslēgs paši jaunākie pedāļu minēji, piedaloties azartiskajos bērnu braucienos.  Reģistrācija norises vietā sāksies pulksten 13:00, bet pirmie starti bērniem vecumā no 1 – 11 gadiem sāksies ap pulksten 15:30.

Pēc finiša ikviens dalībnieks saņems gardo un spēcinošo “Piebalgas orģinālo kvasu”. Tikmēr ātrākie braucēji visās vecuma grupās saņems balvas.

Iepriekšējā reģistrācija “Cerību kausa”, “Elkor – Giant” Latvijas kausa un “Cēsu  velofestivāla” Tautas, kā arī bērnu braucieniem iespējama internetā - http://velokross.lv/velocesis/. Šeit arī pieejama sacensību programma un cita aktuālā informācija.

“Cēsu velofestivālu” rīko Cēsu novada pašvaldība un Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew