Sidebar

Sestdien un svētdien, 4. - 5. maijā, Parabiago, Itālija, norisinās Para riteņbraukšanas UCI C1 kategorijas starptautiskās sacensības. Kuras iespējams izcīnīt ieskaites punktus atlasei Tokyo 2020 Paraolimpiādei. Kā arī labāk sagatavotos Pasaules kausa pirmajam posmam, kurš norisināsies šeit pat Itālijā, nākamās nedēļas nogalē ( 09. – 12. maijā ). Latviju pārstāvēt, pateicoties saviem atbalstītājiem ( SIA Ottensten Latvia, SIA Lignum, Rīgas domei un Latvijas Paralimpiskajai komitejai), devies Oskars Gailišs.

4. maijā, norisinājas 16,8 km ( 4 apļi ) individuālais brauciens. Distance ierīkota Parabiago pilsētas ielās. Laika apstākļi bija labvēlīgi, saulains, gaisa temperatūra sasniedza + 18 grādu, bet ļoti vējains. Pārāk strauji iesāku distances pirmo daļu, līdz ar to nespēju šo tempu noturēt lai veiktu visu distanci. Savu sniegumu vērtēju apmierinoši, ņemot vērā ka sezonas sākumā vēl pietrūkst sacensību prakse. Finišā uzradot laiku 24:39 min., ierindojos tresajā vietā. Zaudējot pasaules vadošajam sportistam no krievijas Sergejam Pudovam un šveices pārstāvim Fabio Bernasconi.

Svētdien, 5. maijā norisināsies 63 km ( 15 apļi ) grupas brauciens. Trase tieša tā pati kā iepriekšējā dienā, individuālaja brauciena. Šodien laika apstākļi bija vēsāki, ar brāzmainu vēju. Sacencības iesākās ātrā tempā, ar daudziem atrāvienu mēģinājumiem. Vienā brīdi no grupas aizmuka krievijas sportists S.Pudovs 2018gada Pasaules vice čempions grupas braucienā ).

Mēģinot neitralizēt šo atrāvienu, bija izveidojusies trīs sportistu grupa, es un divi itāļi. Laba sadarbība mums gan neizveidojās ( itāļi ik pa brīdim mēģināja aizmukt no manis). Bet pietiekoša lai tā tiktu līdz finišam. Bija skaidrs ka viņi mēģinās pielietot komandas taktiku, neļaujot man viņus apsteigt. Pēdējos 200 metros nonācu izdevīgā otrajā pozīcijā. Bet tomēr nācās finišā atzīt itāļa Tam Stefano pārākumu ( vakar šis itālis zaudēja man 1:01 min. individuālajā braucienā  ). Rezultātā tika izcīnīta 3.vieta. Kura arī šo sacensību kopvērtējumā deva 3.vietu un 22 UCI Para cycling ieskaites punktus atlasē uz Tokyo 2020.

   

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew