Sidebar

Šo ceturtdien Jūrmalā esošajos Mellužos norisināsies šosejas un MTB riteņbraukšanas individuālā brauciena seriāla “Filter Velokauss” sezonas pirmais posms, kurā piedalīties aicināti visdažādākā vecuma un meistarības līmeņa aktīvās atpūtas cienītāji. Iepriekšējā reģistrācija mājaslapā aerobike.lv noslēdzas pusnaktī no otrdienas un trešdienu. Foto: Jānis Lārmanis. 

Turpinot sekmīgās tradīcijas, arī šogad velo cienītājus uz individuālā brauciena sacensībām aicina “Filter Velokauss” sacensību seriāla rīkotāji. Šogad seriāla programmā iekļautas gan šosejas, gan arī MTB riteņbraukšanas sacensības. Galvenā cīņa dalībniekam ir ar sevi, jo distancē visi dodas pa vienam. MTB riteņbraukšanā rīkotāji parūpējušies par aizraujošām trasēm meža apvidū.

Jaunā sezona startēs šīs nedēļas ceturtdienā Jūrmalā. Starta un finiša vieta atradīsies Slokas ielā 115. Šosejas riteņbraucēji veiks 11 kilometru garu individuālā brauciena distanci. Trase ir ļoti ātra un ar labu asfalta segumu. Tajā nav izteiktu kāpumu vai nobraucienu, kas ļauj sasniegt augstu vidējo ātrumu. Tikmēr MTB sacensību dalībnieki veiks 8 kilometru garu trasi pa mežu. Trasē dalībnieki dosies ik pēc 30 sekundēm.

Sacensību vietā reģistrācija būs pieejama no pulksten 16:30 līdz pat 19:30. MTB distancei starts tiks atvērts no pulksten 17:30 līdz 17:45. Tikmēr no pulksten 18:00 – 19:45 sacensības aizvadīs šosejas riteņbraucēji.

Jūrmalas trases rekords šosejas riteņbraukšanā pieder Vitālijam Korņilovam, kurš pērn sasniedza rezultātu – 13 minūtes un 43 sekundes. Tikmēr MTB riteņbraukšanā rekords pieder Dmitrijam Sorokinam – 14 minūtes un 52 sekundes.

Iepriekšējā pieteikšanās Jūrmalas posmam turpinās līdz otrdienas, 7. maija, pulksten 23:59. Pieteikties iespējams mājaslapā – aerobike.lv.

Šosezon “Filter Velokauss” seriālā iekļauti četri MTB un pieci šosejas riteņbraukšanas posmi, kas notiks Jūrmalā, Garkalnē, Rīgā, Siguldā un Ainažos.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew