Sidebar

"Giro d'Italia" otrajā posmā pirmais finiša līniju šķērsoja vācietis Paskāls Akermans ("Bora-Hansgrohe"), kamēr sesto vietu izcīnīja Krista Neilanda komandas biedrs Dāvids Čimolai. Neilands pilnībā koncentrējās uz darbu komandas interesēs, pats tiekot ierindots 126. vietā. 

Daudzdienu velobrauciena "Giro d'Italia" otrajā posmā trases reljefs bija piemērots sprinteriem. 200,5 kilometrus garajā distancē dalībniekiem bija jāpieveic trīs kāpumi, kas ir garāki par pieciem kilometriem, turklāt divi no tiem bija kategorizēti - trešā un ceturtā kateogorija. Starts tika dots Itālijas ziemeļu pilsētā Boloņā, kur vakar norisinājās pirmais posms, bet finišs bija paredzēts Fučekjo.

Dienas atrāvienā iesaistījās arī Toma Skujiņa komandas biedrs Džulio Čikone ("Trek-Segafredo"), kurš saglabāja vakar iegūto kalna karaļa krekliņu. "Trek - Segafredo" komandas līderis "Giro d'Italia" šogad ir nīderlandietis Bauke Molema, kurš kopvērtējumā atrodas astotajā vietā, zaudējot līderim Primožam Rogličam ("Jumbo-Visma") 39 sekundes.

Pēdējos kilometros notika komandu cīņa par labākas pozīcijas ieņemšanu, lai sprinteriem būtu lielākas iespējas uzvarēt. Pēdējā kilometrā peletonu kontrolēja beļģu komanda "Lotto-Soudal". Šīs komandas sportists no Austrālijas Kalebs Evans pirmais sāka sprintu, tomēr finiša līniju ar paceltām rokām šķērsoja vācietis Paskāls Akermans ("Bora-Hansgrohe"), otro vietu izcīnot mājinieku cerībai Elijam Viviāni ("Deceuninck-Quick Step"), bet ar trešo vietu jāsamierinās jau minētajam Evanam.

Latviešu riteņbraucējs Krists Neilands no "Israel Cycling Academy" komandas svētdien finišēja vienu minūti un septiņas sekundes aiz Akermana, ierindojoties 126. pozīcijā. Jāņem vērā, ka Krists pilnībā upurēja savu rezultātu, lai sekmētu komadnas biedra Dāvida Čimolai vietu finiša spurtam. Čimolai augstā 6. vieta.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew