Sidebar

Trešdien Francijā notiekošajā UCI HC kategorijas daudzdienu velobrauciena “4 Jours de Dunkerque” otrajā posmā 12. vietu 177 kilometru garajā distancē izcīnījis Latvijas elites izlases un Beļģijas pro kontinentālās komandas “Wallonie – Bruxelles” komandas riteņbraucējs Emīls Liepiņš.  Kopvērtējumā dobelnieks ieņem 14. pozīciju.

Francijas ziemeļos notiekošais “4 Jours de Dunkerque” velobrauciens trešdien turpinājās ar 177 kilometru garo otro etapu. Pēdējā distances daļa veda pa apļiem ar vienu izteiktāku kāpumu katrā no tiem. Arī sacensību pēdējais kilometrs bija jāveic pret kalnu, ko var salīdzināt ar Siguldas Gaujas kalnu.

Emīls Liepiņš arī šajā posmā bija “Wallonie – Bruxelles” komandas līderis, kura labā nozīmīgu darba apjomu paveica pārējie komandas biedri. Viss izšķīrās pēdējā kāpumā. “Wallonie – Bruxelles” vīri Liepiņu ļoti laicīgi nogādāja priekšpusē. Mūsu sportists pat bija līderpozīcijās. Izšķirošajos mirkļos, braucot pretvējā, mūsu braucēju gan noķēra un apsteidza vairāki konkurenti, kuri brauca pa pretējo ceļa pusi.

Uzvaru etapā svinēja Dilans Grūenvegens, kurš bija labākais arī pirmajā posmā. Trasē viņš pavadīja 4 stundas 8 minūtes un 33 sekundes. Otro vietu ieguva Timotijs Duponts no “Wanty Groupe – Gobert”.

Emīls Liepiņš bija labākais no savas komandas. Dobelnieks finišēja 12. vietā ar tādu pat laiku kā uzvarētājam. Kopvērtējumā Emīls ir 14. vietā, 20 sekundes aiz Grūenvegena. Velobrauciens ceturtdien turpināsies ar kāpumiem bagāto trešo posmu.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew