Sidebar

Informējam visus šosejas riteņbraukšanas cienītājus, ka vēl tikai līdz 20. maijam var pieteikties Ķekavas novada sporta svētku velobraucienam, kurš norisināsies 25. maijā. Sacensību dalībniekiem, atkarībā no vecuma un fiziskās sagatavotības, būs iespēja sevi pierādīt kādā no 4 distancēm - 80km Ķekavas avots sporta distance, 45km putnu fabrikas Ķekava tautas distance “Stiprie stilbiņi”, 7km Oshee ģimenes distance un Herkuless bērnu sacensības.

Sacensības norisināsies Ķekavas novada sporta svētku ietvaros, līdz ar ko dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī citās sportiskajās aktivitātes un izklaidēs visas dienas garumā. Pašā vakarā zaļumballe kopā ar grupu Atis Ieviņš & The Rock Brothers.

80km Ķekavas avots sporta distance iekļauta ELKOR-GIANT Latvijas kausā šosejas riteņbraukšanā kā 1. kategorijas sacensības.

Dalības maksā iekļauta dalībnieku bezmakas ēdināšana (siltais ēdiens), 1 dzirdināšanas punkts distancē un finišā,  tiesnešu darbs, trases sagatavošana, policijas un mediķu darbs, rezultātu apstrāde, īpaša piemiņas medaļa, balvas labākajiem braucējiem, dalībnieku izklaide, atrakcijas bērniem, labierīcības, veloduša un mantu glabātuve.

Kolektīvos sporta skolu, sporta komandu un ģimeņu 3+ pieteikumus nosūtīt uz epastu  velobrauciens@kekava.lv vai zvanot 25478125.

Laipni aicināti Ķekavā!

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew