Sidebar

Ceturtdien Garkalnē notiks Latvijas populārā šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” sezonas otrais posms. Šosejas riteņbraucēji aicināti piedalīties aizraujošajos pāru braucienos 20 kilometru garajā distancē, kamēr MTB cienītājiem sarūpēta lieliska MTB brauciena trase 8 kilometru garumā. Iepriekšējā pieteikšanās mājaslapā aerobike.lv šim posmam noslēgsies pusnaktī uz trešdienu. Foto: Jānis Lārmanis.

Jaunā “Filter Velokauss” sacensību sezona ar jauniem dalībnieku skaita un trases rekordiem sākās Jūrmalā. Dažādās vecuma un meistarības grupās piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieki. Pie tam, sacensības šogad iekļautas arī Latvijas kausa ieskaitē.

Sezonas turpinājums jau šīs nedēļas ceturtdienā. “Filter Velokauss” otro posmu uzņems Garkalne. Turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas, šosejas riteņbraucējus sagaida 20 kilometru garais pāru brauciens pa Garkalne – Mālpils šoseju. Trasē lielu kalnu nav, kas ļaus sasniegt augstu vidējo ātrumu. Tiem, kuri savu pārinieku nav atraduši, to būs iespējams iegūt uz vietas. Startēt varēs arī pa vienam. MTB braucējus tikmēr sagaidīs 8 kilometru gara un aizraujoša trase pa meža ceļiem un takām.

Reģistrācijas centrs tiks atvērts pulksten 16:30. MTB braucēji trasē varēs doties no pulksten 17:30 – 17:45. Tikmēr šosejas riteņbraucēji pēc brīvas izvēles trasē dosies no pulksten 18:00 – 19:30. Finišs tiks slēgts pēc pulksten 20:30.

Iepriekšējā reģistrācija Garkalnes posmam noslēgsies pusnaktī uz trešdienu. Pieteikties un uzzināt citu informāciju iespējams, apmeklējot organizatoru mājaslapu aerobike.lv.

Šosejas riteņbraukšanas pāru braucienu trases rekords pieder Oļegam Meļeham un Rihardam Bartuševicam (25 minūtes un 31 sekunde). Tikmēr MTB trases rekorda īpašnieks ir Dmitrijs Sorokins (13 minūtes un 8 sekundes).

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew