Sidebar

Otrdien īpašā prezentācijas pasākumā plašāka sabiedrība tika iepazīstināta ar šī gada galvaspilsētas lielākā velo notikuma – “Toyota” Rīgas velomaratona, kas notiks 2. jūnijā, aktualitātēm. Tikmēr pazīstamie Latvijas Nacionālā teātra aktieri kopā ar profesionālajiem riteņbraucējiem un atbalstītājiem sacentās aizraujošajos veiklības stafešu braucienos pa Vecrīgas bruģētajām ielām. Foto: Kaspars Suškevičs. 

Šogad “Toyota” Rīgas velomaratons norisināsies jau 36. reizi. Pēdējos gados vērienīgākais Baltijas galvaspilsētu velonotikums pulcē ar vien vairāk aktīvās atpūtas cienītājus. Organizatori parūpējušies par to, lai sev piemērotāko distanci atrastu ikviens interesents ar visdažādāko fizisko sagatavotību.

Otrdien Rātslaukumā, iepretim Rīgas domei, lieliskos laika apstākļos pulcējās “Toyota” Rīgas velomaratona rīkotāji, atbalstītāji, profesionāli riteņbraucēji un Latvijas Nacionālā teātra aktieri. Iemesls nepārprotams. Nozīmīgā velonotikuma prezentācija un aizraujošs veiklības stafešu brauciens.

“Toyota” Rīgas velomaratona rīkotājs Igo Japiņš: “Man ir patiess prieks un lepnums, ka arvien vairāk Rīgas un citu Latvijas pilsētu ielās pieaug riteņbraucēju skaits. “Toyota” Rīgas velomaratons ir lieliska vieta, kur visiem velo mīļiem tikties, lai kopīgos braucienos pa Rīgas lielajām ielām un tiltiem baudītu aktīvo atpūtu. Tos, kuri vēl domā par savu pirmo velomaratonu, aicinu nenobīties un pieņemt šo lielisko izaicinājumu. Paldies mūsu atbalstītājiem, tostarp Rīgas domei, kas “Toyota” Rīgas velomaratonu atbalsta jau kopš pašiem pirmsākumiem. Tiekamies lielajos velo svētkos jau 2. jūnijā!”.

Aizraujošajos stafešu braucienos piedalījās tādas Latvijā labi zināmas personības kā Latvijas Nacionālā teātra aktieri – Kristiāns Kareļins, Sanita Paula, Liene Sebre un Raimonds Celms. Ar viņiem kopā arī tādi Latvijā labi zināmi riteņbraucēji kā – Māris Bogdanovičs un Lelde Ardava un citi. Pozitīvajām emocijām bagātajā braucienā uzvarēja draudzība.

Vērienīgā pasākuma rīkotāji aktīvās atpūtas cienītājus aicina izvēlēties starp “Elektrum” Tautas, “Maxima” Ģimeņu vai Sporta braucienu. Tikmēr mazākie pedāļu minēji varēs piedalīties bērnu braucienos. Pieteikšanās vērienīgajam velo notikumam turpinās mājaslapā velo.lv.

“Toyota” Rīgas velomaratonu rīko “Igo Japiņa sporta aģentūra”. Pasākumu atbalsta Rīgas dome, “Toyota”, “Amserv motors”, “Wess motors”, “Elektrum” un “Maxima”.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew