Sidebar

Garkalnē aizvadīts “Filter Velokauss” šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību seriāla otrais posms. Šosejas riteņbraukšanas pāru braucienā labāko laiku sasniedza Artis Roze un  Niklāvs Boļšis, kamēr MTB individuālajā braucienā uzvarēja kopvērtējuma līderis Kaspars Kipurs. Foto: Jānis Lārmanis.

“Filter Velokauss” ir vienīgais sacensību seriālas Latvijā, kurā dalībniekiem ir iespējams piedalīties pāru braucienos. Lai cerētu uz labu rezultātu, svarīga ir abu dalībnieku sadarbība trases gaitā. “Filter Velokauss” otrajā posmā pāru brauciena distances garums sasniedza 20 kilometrus.

Labāko laiku trasē sasniegt izdevās “Dobeles dzirnavnieks/ FeelFree” komandas braucējiem – Artim Rozem un Niklāvam Boļšim. Abi trasi veica pēc 25 minūtēm un 54 sekundēm. Otro vietu ieguva kuldīdznieki no “Evelo team” komandas – Ģirts Vēvers un “Elkor – Giant” Latvijas kausa kopvērtējuma līderis Arvis Sprude. Uzvarētājiem viņi piekāpās par 21 sekundi.

Trešie tikmēr bija “Virsotne/ Marmot” braucēji – Didzis Piļāns un Andris Balodis (+00:00:31). TOP 6 iekļuva arī – Kristiāns Belohvoščika un Matīsa Kalverša duets, kuriem uzvara attiecīgi junioru un jauniešu grupās, Atis Paksis un Jānis Vecvanags, kā arī Arvils Vikštrems un Matīss Zērvens. Starp dāmām ātrākā bija Dana Rožlapa, kurai sekoja Daniela Leitāne un pirmā posma uzvarēja Elīna Ķiršakmene.

MTB riteņbraucēji tikmēr veica 8 kilometru garu trasi pa asfaltu, meža ceļiem un takām. Labāko laiku otro posmu pēc kārtas sasniedza “Ebike Machine” braucējs Kaspars Kipurs, kurš trasē pavadīja 13 minūtes un 54 sekundes. Otro vietu ieguva “VW Komerctransports – Veloprpofs.lv” riteņbraucējs Aivars Skridulis. Viņu no uzvarētāja šķīra tikai 5 sekundes. Trijnieku noslēdza Sandris Jaunzems (“LAA”), Kipuram piekāpjoties par 1 minūti un 3 sekundēm. Starp dāmām ātrākā izrādījās Zane Ķelpe no “MTB Garkalne”.

“Filter Velokauss” sezona turpināsies 17. jūnijā, kad dalībniekus sagaida posms Rīgā – Biķernieku kompleksajā sporta bāzē. Vairāk informācijas pieejama aerobike.lv.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew