Sidebar

Svētdien 11. novembra krastmalā jau 36. reizi notiks Latvijas galvaspilsētas lielākais velo notikums – “Toyota” Rīgas velomaratons. Piektdien un sestdien modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” darbojas velomaratona EXPO, kurā ikviens laicīgi varēs izņemt savu dalībnieka numuru. Foto: Agnis Melderis.

“Toyota” Rīgas velomaratons, turpinot savas tradīcijas, arī šogad notiks Rīgas sirdī – 11. novembra krastmalā. Visas dienas garumā notiks četri dažādi starti, starp kuriem sev piemērotāko atrast var ikviens velo cienītājs.

Pulksten 10:00 kā pirmie savu braucienus aizvadīs paši jaunākie dalībnieki – bērni no 3 – 9 gadu vecumam. Katrs mazais čempions pēc finiša saņems veselīgas un gardas balvas. Dienas prestižākais starts gaidāms pulksten 11:15, kad 64 kilometru garo distanci uzsāks sporta brauciena dalībnieki. Viņu vidū būs virkne Latvijas elites līmeņa sportistu, tostarp 2017. gadā uzvaru guvušais Māris Bogdanovičs. Sporta brauciena dalībnieki veiks četrus 16 kilometru garos apļus ar startu un finišu krastmalā.

Dienas centrālais starts gaidāms pulksten 13:30, kad 32 kilometru garo distanci pa Rīgas centrālajām ielām un tiltiem veiks “Elektrum” Tautas brauciena dalībnieki. Uz starta vairāk nekā 1500 velomīļu, starp kuriem būs amatieri, uzņēmumu kolektīvi, draugu kompānijas un vienkārši piedzīvojumu meklētāji.

Visas Latvijas ģimenes un tie, kuri vēl nav gatavi 32 kilometru garai distancei, laipni lūgti piedalīties “Maxima” ģimeņu braucienam, kas ar svinīgo starta šāvienu sāksies pulksten 15:30. Tā garums sasniegs 16 kilometri, kas izvietoti vienā aplī. Sacensību organizatori starp “Maxima” ģimeņu brauciena dalībniekiem izvēlēsies un apbalvos arī stilīgāk tērptos, ekskluzīvākā velosipēda īpašnieku, kā arī godinās vecākos dalībniekus. Pēc finiša visu distanču dalībnieki saņems piemiņas medaļu.

Dalībnieku ērtībām modes un izklaides centra “Rīga Plaza” centrālajā laukumā  piektdien un sestdien darbojas EXPO. Tajā dalībnieki var izņemt savus starta numurs, pieteikties, kā arī iegūt plašāku informāciju par dienas programmu un citām aktualitātēm. EXPO darba laiks abas dienas – no pulksten 10:00 – 20:00. Plašāka informācija pieejama velo.lv.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew